Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 23 ноя 2014, 20:32

Дорогі друзі!
Поперше, рішення неіхати в Львів, приймали усі члени клубів, а не директора, тому непотрібно це так роздувати. Iнформаціі на форумі не було, телефони мовчали і ціни теж мінялась - ось істині причини того, що було прийняте рішення про підтримку Франківська. Чому там люди змогли все? Змогли організувати за кілька днів і встигнути інфу кинути на форум?
Приміщення шикарне в Львові і все решту, а організація дійсно ніяка просто. Так, що поки незміниться відношення Львівськоі органіщаціі, доти просто буде ігнор.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 23 ноя 2014, 20:40

Керівництву потрібно поставити питання по Львову,інакше завтра так будуть поступати i інші. Ми, теж більше не будемо іхати і радити виставку в Львові.

P.s. В нас висить теж розетка зроблена з лєнточок для вінка, але вона була першою тому і поки на стіні, але в порівняні з іншими - пародія на всі інші.
Вибачте, писав що наболіло, адже теж планували іхати. Добре, що вчасно одумалися.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 23 ноя 2014, 20:42

Елеонорі просто моі співчуття і респект! Прнкрасний експерт і просто людина. Те, що вона все це витримала - просто шок, але видно в цьому і є професіоналізм. :ax:
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

patrunvitaly
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 14 апр 2010, 11:58
Откуда: Львівська область Перемишляни

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение patrunvitaly » 23 ноя 2014, 22:40

Вячеслав не лукавте, бо інформація про виставку в м.Ів.Франківськ на сайті появилася за день до виставки, а Своє рішення щодо поїздки до Львова Ви ( клуб КАНІС) прийняли набагато раніше. А взагалі організувати виставку в 2014 році клуб Каніс не зміг і це факт.

Аватара пользователя
Ліна
puppy
puppy
Сообщения: 142
Зарегистрирован: 21 ноя 2013, 20:27
Откуда: Тернопіль

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Ліна » 23 ноя 2014, 23:17

Якщо інформація на сайті появилася за день до виставки ,то не означає ,що клуб "Каніс" не знав про виставку в Івано Франківську раніше.
Ну знаєте ,краще вже не проводити виставку (тим більше у такий складний час для України,коли більшість матерів ,сестер і дружин проводять своїх синів,чоловіків і братів на війну),ніж провести її так ,як зробив Львівський клуб "Абиа". Від якої у більшості учасників пропало бажання приїжджати на неї в наступні роки.
Завітайте на наш сайт - http://amcocker.jimdo.com/

Oksana_Old
Champion
Champion
Сообщения: 8432
Зарегистрирован: 25 мар 2012, 20:11
Откуда: Запорожье, Украина

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Oksana_Old » 23 ноя 2014, 23:59

patrunvitaly Простите, что вмешиваюсь, но тут слухами земля полниться.... :ca7: Может сообщите, за сколько дней до выставки, организаторы решили поднять стоимость коллективок, для ряда городов, из тех, что поближе, видимо посчитав, что они на дорогу меньше тратятся, а значит можно их чуточку и тряхнуть? И странно, правда, почему это, после этого, столько людей, отказалось приехать?! :cb8: :bh:

И ещё назрел вопрос.... Вы, являетесь организатором выставки? Или принимали непосредственное участие в её подготовке? Имена организаторов, мы вроде бы знаем и Ваше с ними не совпадает :ad: Так почему, мы, от Вас слышим оправдания и обвинения других, якобы виноватых, в том, что выставка прошла так, как она прошла, но при этом, мы и слова не слышим от реальных организаторов. Вы их заместитель? :al:

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 24 ноя 2014, 05:46

Віталій,щож Ви самі цього хотіли.Клуб "Каніс"подав колективку і був готовий іхати до Вас великою командою,і на той час розмови про Франківськ не було,так як іх команда теж збиралася.після зміни Вашим керівництвом суми оплати,при тому що всі вже були погодились на 200,починають просити ще доплату,про експертів вже не будемо ще раз піднімати тему.все це привело до рішення членами клубу відмовитися від поіздки і тому виникла тема Франківська.тому хто з нас лукавить давайте не будемо про це.
Тим більше мене знають люди не тільки по форумі і я завжди готовий відповідати за своі слова.
Те що в Тернополі була відмінена виставка теж на той момент було прийняте рішення про іі відиіну через ситуацію в краіні,але керівництво було повідомлене про це,також була інформація на форумі і в тел.режимі було надано всю внформацію.
Хто тепер лукавить і чому і далі мовчать керівники Львівського клубу?
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
Shedara
Champion
Champion
Сообщения: 2216
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 20:18
Откуда: Сумы
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Shedara » 24 ноя 2014, 07:05

я не пойму, при чем тут Ивано-Франковск? там вроде заявлен городской племенной смотр? или уже передумали и решили проводить выставку ранга САС?

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 24 ноя 2014, 07:46

Франківськ просто показав що можна бути хорошим організатором і зробив альтернативу Львову.так,там не було можливості провести виставку,але плем огляд з експертом,хорошим прийомом і прекрасною атмосферою можна зробити.це доказує те що при бажані "поганому тануюристу,нічого не мішає". експерт був,люди задоволені і свято відбулось,інформацію встигли на сайт кинути,призовий зібрати.виставка як товар-є продавець і покупець,але якщо є вибір дюдина завжди буде вибирати краще.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
Shedara
Champion
Champion
Сообщения: 2216
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 20:18
Откуда: Сумы
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Shedara » 24 ноя 2014, 08:41

я наверное как-то неправильно понимаю фразу городской плем.смотр?разве на такой выставке участвуют собаки других городов?
П.с. Я только рада,что Франковск отлично организовал выставку!надеюсь,конкуренция будет стимулировать Львов работать лучше:)

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 24 ноя 2014, 09:37

а чому і ні?я як власник кобеля теж заціклавлений в таких виставках-адже показати його,получити оцінку і рекламу це теж немало важливо.тим більше що ніде не прописано що я немаю права участі в таких міроприємствах.виставки завжди шоу і завжди ми дивимося на організацію,призовий,умови,тай цінова політика теж на даний момент грає не малу роль.тому і людина думає куди краще поїхати.
я теж надіюся що Львів просто зробить висновки , поміняє свою думку і відношення до інших людей.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
Shedara
Champion
Champion
Сообщения: 2216
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 20:18
Откуда: Сумы
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Shedara » 24 ноя 2014, 10:17

я просто уточняю:)не воспринимайте все в штыки:)
Я думала,что городской плем.смотр-это смотр собак одного города и там не участвуют иногородние.

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 24 ноя 2014, 10:26

Дарина-точно ніде не прописано як має проходити такий засіб,а єдине що відрізняє його це відсутність титулів.
вибачте- я не приймав ваші слова в штики і просто пояснив Вам свою думку.думаю що Ви погодитесь з тим що кожен власник зацікавлений в показі своєї собаки,тим більше що багато хто не іїздить на виставки по Україні і такі міроприємства дають можливість оцінити свою собаку або показати її для реклами.
з іншої сторони мова йде не про те як назвали,а те як організували.подивіться на фото з Франківська,поговоріть з тими хто їздив і Ви зрозумієте чому люди не в Львів їхали,а побували на такому міропридстві.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
Shedara
Champion
Champion
Сообщения: 2216
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 20:18
Откуда: Сумы
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение Shedara » 24 ноя 2014, 10:31

я понимаю желание людей ездить и показывать своих собак, да и выбор выставок-личное дело каждого.я просто уточнила по плем.смотру,вот и все,что меня интересовало:)

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1604
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Львов. "Перлина Украiны" - САС. КК "АБИА"

Сообщение дайвер » 24 ноя 2014, 12:00

от Вам і погляд незалежної людини.думаю що її слова всеж показують дійсну картину.шкода що замість того щоб показати вищий клас,ми даємо повід для обговорення іншим. :ac:
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM


Вернуться в «2014»