Приглашаю к обсуждению.

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Re: Расписание выставок на 2017 год. ККУ.

Сообщение дайвер » 03 ноя 2016, 05:05

Поднимаю забытую, но интересную тему и переношу сюда сообщения из темы "Выставки 2017 года".
Ваш. :ax: Админ.

Щож.виходить наказали не віділення які не приіхали а людей в клубах.цікаве рішення питання але боюся що це тільки погіршить ситуацію-ті хто ще іздив тепер просто перестануть взагалі.
Захід іздив на виставки хоча можливо не так далеко але думаю що висловлю думку багатьох.
1.щоб закрити ЮЧ який навіть невписується в родовід потрібно потрібно 3виставки.іхати за цим сотні км при середній зарплаті 2000-3000 не кожному по кишені.тому вбільшості іздили по сусідах.тай це стосується не тільки Заходу.тому кожен зараз задумається чи це потрібно.також колись 2 WJC обмінювали на САС тепер відмінили.знов таки- комусь виходить получити 2 тільки і що з ними робити?
2.на даний момент дешевше купити собаку без документів.зробити нульовку попавши на порівняння зразу з іншими і спокійно далі вязатися без титулів показавши раз в рік собаку.от ще одна з причин.
Можливо я не правий але висловив те що наболіло.
Також питання по САСІВ-чому тільки Киівський САС може заміняти 2?чому ЮЧ не може замінити Киівський САС?чому деяким породам не можна змінити кількість для монопородок?думаю що питань багато які можна булоб обсудити на зборах.а рішення про виключення виставок повино бути по відношенню дирекціі до самоі виставки і обговорення іі на форумі.
Вибачте можливо грубо але те що наболіло і думаю не тільки мені.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Yalam
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Yalam » 03 ноя 2016, 09:45

Вот эти вопросы Вы должны задавать в первую очередь руководителям отделений на местах ,а они в свою очередь на собрании поднимать и обсуждать эти вопросы . Некоторые руководители не утруждают себя приездом ОДИН раз в год на собрание . Некоторых и в лицо не видел ни разу.....
099-007-4-003 ; 098-30-252-09 .

http://sirius_kku_zp@ukr.net
https://www.facebook.com/groups/290246811323055/
http://sirius-kku-zp.jimdo.com
http://vk.com/sirius_kku_zp

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 03 ноя 2016, 10:14

Віталій.ці питання обговорювалися і не раз,можу назвати фамілії якщо потрібно з ким про це обговорювалося.те що не кожному вийшло приїхати в той день(знаю що наші директора завжди були) тут вибачте є теж різні причини.але залишати ціле віділення виставки за це- вибачте.

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 03 ноя 2016, 11:56

дайвер писал(а):Щож.виходить наказали не віділення які не приіхали а людей в клубах.цікаве рішення питання але боюся що це тільки погіршить ситуацію-ті хто ще іздив тепер просто перестануть взагалі.
Захід іздив на виставки хоча можливо не так далеко але думаю що висловлю думку багатьох.
1.щоб закрити ЮЧ який навіть невписується в родовід потрібно потрібно 3виставки.іхати за цим сотні км при середній зарплаті 2000-3000 не кожному по кишені.тому вбільшості іздили по сусідах.тай це стосується не тільки Заходу.тому кожен зараз задумається чи це потрібно.також колись 2 WJC обмінювали на САС тепер відмінили.знов таки- комусь виходить получити 2 тільки і що з ними робити?
2.на даний момент дешевше купити собаку без документів.зробити нульовку попавши на порівняння зразу з іншими і спокійно далі вязатися без титулів показавши раз в рік собаку.от ще одна з причин.
Можливо я не правий але висловив те що наболіло.
Також питання по САСІВ-чому тільки Киівський САС може заміняти 2?чому ЮЧ не може замінити Киівський САС?чому деяким породам не можна змінити кількість для монопородок?думаю що питань багато які можна булоб обсудити на зборах.а рішення про виключення виставок повино бути по відношенню дирекціі до самоі виставки і обговорення іі на форумі.
Вибачте можливо грубо але те що наболіло і думаю не тільки мені.

Все эти вопросы должны поднимать на собрании руководители клубов,предварительно обсудив эти вопросы с Вами,своими членами клубов.
Для этого и проходит ежегодное собрание руководителей,где подводятся итоги работы за год КАЖДОГО отделения,вносятся поправки в Положения и т.д.
Вопросы по мнонопородкам и т.д. тоже должен был поднять Ваш руководитель,если ему интересно Ваше мнение.
По поводу собак без документов,то тут "ноу комент",если Вы,активный кинолог так рассуждаете,мне Вам нечего сказать. Если так считаете,то действуйте,пробуйте...

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 30 ноя 2016, 13:37

Вікторія.я лічно з Вами обговорював деякі питання але бачу вони так і залишились без обговорення. те що хтось не зміг по різних причинах приїхати,хоча знаю що це відбулось в перше за всі роки я в клубі, всеж крім керівництва є члени організації і ми я думаю теж маємо право мати якийсь голос.якщо не так,то просто так і заявіть що всі рішення приймаються без обговорення з іншими членами а надати виставку чи ні залежить від одного дня в році.
є багато не зрозумілого і не логічного в діях і рішеннях дирекції,але боюся що все це просто переросте в відразу до організації.

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 30 ноя 2016, 14:18

Мне очень нравится Ваша активность. Вот бы Вашу активность- да Вашим руководителям. Они,почему то не обращаются к нам.
Напомните мне,пожалуйста,какие вопросы мы с Вами обсуждали,может у меня есть для Вас ответы.

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 30 ноя 2016, 15:07

ну поперше питання було по WJC- все класно і весело,але поясніть нащо закривати ЮЧУ і платити за бланк якщо потім він тільки для Вас,адже його не прописують?далі по тій же темі -якщо людина не встигла закрити і на руках 2 wjc виходить що просто їх можна просто положити в папочку і тішитися?можливо всеж потрібно було продумати такі питання.
якщо всеж ЮЧУ заміняє тільки один САС- вибачте а зміст тоді? 3 виставки+ сертифікат= 1 виставка САС? теж трошки не логічно.я знаю і розумію що виставка це не тільки титули,але якщо вони не потрібні то може відмінити їх?
теж саме питання далі по монках- поки я так не знайшов положення по проведенню монок,при тому ні в ККУ ні в КСУ,як не дивно.але оскільки титули можна получити тільки на чемпіонаті то виходить що потрібно 50 собак однієї породи?дивлячись на розклад КСУ там на кожній монка і чомусь сумніви що там більше 50 собак виставляють.всеж можливо потрібно передивитися таке положення?
тепер що до виставок яких не дали- ще раз повторю- наказали не дирекцію а людей клубу.я знаю як важко переконати людей взагалі ходити на них,а тим більше кудись їхати(особливо в такій економічній ситуації) але всеж ми збирали людей і проводили,а тепер навіть ті хто всеж думав просто получивши допуски будуть чекати вязку і передивлятися фото з тих що пройшли.всеж я думаю потрібно враховувати і думку решти людей.
вибачте може грубо але висловлююся за багатьох тих хто пише і звонить мені задаючи такі питання теж.

fejaros1
puppy
puppy
Контактная информация:

Сообщение fejaros1 » 02 дек 2016, 09:08

Вячеслав, как ни странно, но и ЧУ не вписывают в родословные детей, очень обидно. Ребёнок от двух ЧУ получил родословную без указания титулов.
Изображение
Изображение
В продаже щенки мопса бежевого окраса от Чемпионов Украины

mersi02
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение mersi02 » 02 дек 2016, 11:51

у моих щенков все титулы проставлены в родословной
Vavilon - ishtar наш сайт

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 02 дек 2016, 12:22

Юль,за ЧУ промовчу бо не бачив чи в писані в діток,але за ЮЧУ дійсно обідно.багато хто задає питання -а тоді нафіга закривати ЮЧУ,і якщо не встигнемо?
в мене кобель досить титулований і завжди подаємо усі титули,а от чи вписані вони в дітей тепер теж буду вияснювати.
думаю що форум і створений для такого обговорення і дирекція повина теж прислуховуватися до інших членів клубу,а також можливо всеж деякі питання потрібно виносити на обговорення усіх?

Шарлотта
puppy
puppy

Сообщение Шарлотта » 02 дек 2016, 14:11

По поводу того, что стоило бы вписывать ЮЧУ в родословные деток - согласна на 100%! :ay:
Действительно, получить три титула на выставках, т.е. посетить минимум три выставки, заплатив за них деньги, получить диплом, опять же заплатив деньги, получить в результате 0% просто для рекламы хотя бы, что щеночки от Юного Чемпиона - правда обидно, а, проще сказать, и неразумно, с коммерческой точки зрения. Что скрывать, даже если человек просто посещает выставки для души, все равно он надеется в будущем получить какой-то эффект: подороже выставить на вязку, подороже продать щенков, да и просто похвастаться перед знакомыми, какую "крутую" собаку Вы имеете. А если человек этого не получает, то резонно возникает вопрос: а зачем мне это надо? Не секрет, что юниоров и еще младших все меньше и меньше выставляют.
Тем более, если подумать логично. Неужели руководству так сложно пойти навстречу членам клуба и прописывать ЮЧУ в родословной щенков, ведь это ВООБЩЕ ничего не стоит финансово. 5 лишних знаков на компе вбить! А не призываю копировать всю деятельность КСУ, но вот брать положительные моменты оттуда вполне можно было бы. Ведь они вписывают ЮЧ в родословные потомков, и на Грандчемпиона учитывают, а у нас вроде бы титул, да не титул))) Вот такой ребус получается!!!
Организация развивается, очень стремительно, можно сказать, мой питомник, к примеру, продает более 100 щенков в год (мы самые крупные по тоям), т.е. минимум 50 новых членов ККУ прибавляется только нами ежегодно (это те, кто меняет щенячки на родословные), так давайте же усовершенствовать и положения, о титулах, о выставках, о чемпионатах... Думаю, можно было бы даже тему отдельную для обсуждения открыть! Думаю, много интересных идей бы нашлось, и реально действенных.
Изображение
Изображение

OKSI922015

Сообщение OKSI922015 » 03 дек 2016, 17:47

Повністю підтримую Вячеслава і Ольгу, в КСУ-шних родословних вписуються всі титули, і також підтримую Вячеслава нарахунок собак з нульовою родословною, я особисто переконалась що неварто розводити собак з нульовими родоводами, хто зна що там може вилізти в подальшому, і те що собака за фенотипом схожа на ту чи іншу породу і експерт дав пітвердження, то це ще ніяк неозначає що в собаки в роду непробігали нечистокровні, і взагалі якщо вже клуб рішив реєструвати собак з нуловками то нехай, але зробтити інші правила, допустим собакам з нульовками давати допуск до розведення після признання породи трьома експертами і отримавши титул Чемпіона України, а то в КСУ з 1 січня взагалі нульовки небудуть робити, а до нас попруть всі хто захоче легких грошеняток, куплять собачку на пташиному ринку зроблять у нас нульовку, раз в рік виставлять і будуть собі наздоровя вязати кого попало, я вважаю що клуб має бути зацікавлений в досконаленні породних даних, а не дозволяти кому попало взязатись, а потім ще дивуються чому Говорять що в ККУ погані собаки, вибачте кого обідила але наболіло!

Oksana_Old
Champion
Champion

Re: Приглашаю к обсуждению.

Сообщение Oksana_Old » 03 дек 2016, 20:00

Поднимаю забытую, но интересную тему и переношу сюда сообщения из темы "Выставки 2017 года".

fejaros1
puppy
puppy
Контактная информация:

Сообщение fejaros1 » 04 дек 2016, 14:58

Да было бы очень хорошо, чтобы все титулы вписывались и ЮЧУ,и ЧУ, и т.д. Тогда бы у людей был бы стимул ходить на выставки начиная хотябы с юниоров.
Что касается нолевок, то наверное, стоило бы ужесточить допуск к вязкам для собак с реестровыми родословными. Минимум три описания экспертов с оценкой "отлично" и только тогда допуск к племенным вязкам. Хотелось бы, чтобы ввели все таки в действие племенные сертификаты на обязательном основании в том образце который выдавался первым, где отмечались все выставки с оценками и титулами.
Изображение
Изображение

fejaros1
puppy
puppy
Контактная информация:

Сообщение fejaros1 » 04 дек 2016, 15:04

Еще было бы очень хорошо иметь в нашей организации базу собак (кобелей и сук) доступную для членов ККУ, это облегчило бы поиск женихов/невест.
Изображение
Изображение

Вернуться в «Общий форум / General Forum»