Приглашаю к обсуждению.

Viktoria V
Champion
Champion

Re: Приглашаю к обсуждению.

Сообщение Viktoria V » 04 дек 2016, 15:41

fejaros1 писал(а):Еще было бы очень хорошо иметь в нашей организации базу собак (кобелей и сук) доступную для членов ККУ, это облегчило бы поиск женихов/невест.

Я-за! Давайте все вместе и сделаем! Только где?
Здесь на форуме есть темы "Вязки",там мало кто пишет.
Давайте пусть руководители клубов в своих темах "Кинологические клубы" размещают информацию о своих клубных племенных производителях. Тогда и случайные люди не будут писать,ведь руководители клубов лучше знают,кто у них кто.

Viktoria V
Champion
Champion

Re: Расписание выставок на 2017 год. ККУ.

Сообщение Viktoria V » 04 дек 2016, 15:49

дайвер писал(а):ну поперше питання було по WJC- все класно і весело,але поясніть нащо закривати ЮЧУ і платити за бланк якщо потім він тільки для Вас,адже його не прописують?далі по тій же темі -якщо людина не встигла закрити і на руках 2 wjc виходить що просто їх можна просто положити в папочку і тішитися?можливо всеж потрібно було продумати такі питання.
якщо всеж ЮЧУ заміняє тільки один САС- вибачте а зміст тоді? 3 виставки+ сертифікат= 1 виставка САС? теж трошки не логічно.я знаю і розумію що виставка це не тільки титули,але якщо вони не потрібні то може відмінити їх?
теж саме питання далі по монках- поки я так не знайшов положення по проведенню монок,при тому ні в ККУ ні в КСУ,як не дивно.але оскільки титули можна получити тільки на чемпіонаті то виходить що потрібно 50 собак однієї породи?дивлячись на розклад КСУ там на кожній монка і чомусь сумніви що там більше 50 собак виставляють.всеж можливо потрібно передивитися таке положення?
тепер що до виставок яких не дали- ще раз повторю- наказали не дирекцію а людей клубу.я знаю як важко переконати людей взагалі ходити на них,а тим більше кудись їхати(особливо в такій економічній ситуації) але всеж ми збирали людей і проводили,а тепер навіть ті хто всеж думав просто получивши допуски будуть чекати вязку і передивлятися фото з тих що пройшли.всеж я думаю потрібно враховувати і думку решти людей.
вибачте може грубо але висловлююся за багатьох тих хто пише і звонить мені задаючи такі питання теж.

Теперь,Вячеслав,отвечу Вам. По поводу "Юного Чемпиона" решение может принять ТОЛЬКО собрание руководителей.
По поводу двух WJC я вообще не поняла Вашего вопроса.Если владелец хочет дозакрыть титул,он поедет еще на одну выставку и все. Если нет,то так и будет просто два WJC.Что тут продумывать?
По поводу "ЮЧ"=1 САС,так проголосовало собрание в прошлом году.
По монкам такое же положение,как и по чемпионатам,только количество собак -25. Не будут в нашей организации проводить монки из трех собак. Это тоже решение собрания.
По выставкам на 2017 год- решение принято не мной и не Сулимовым,проголосовало собрание.Я уже писала. Список выставок окончательный.

fejaros1
puppy
puppy
Контактная информация:

Сообщение fejaros1 » 04 дек 2016, 17:37

Viktoria V писал(а):
fejaros1 писал(а):Еще было бы очень хорошо иметь в нашей организации базу собак (кобелей и сук) доступную для членов ККУ, это облегчило бы поиск женихов/невест.

Я-за! Давайте все вместе и сделаем! Только где?
Здесь на форуме есть темы "Вязки",там мало кто пишет.
Давайте пусть руководители клубов в своих темах "Кинологические клубы" размещают информацию о своих клубных племенных производителях. Тогда и случайные люди не будут писать,ведь руководители клубов лучше знают,кто у них кто.

Спасибо за понимание)
Было бы хорошо, если бы это был один общий раздел, разделенный на клубы и руководители подали бы туда информацию каждый по своему отделению. Много писать не надо. Например : порода, кличка, титулы, город проживания. Заинтересовал кандидат за подробной инфой и контактами обратились в соответсвующее отделени.
Изображение
Изображение
В продаже щенки мопса бежевого окраса от Чемпионов Украины

Шарлотта
puppy
puppy

Сообщение Шарлотта » 04 дек 2016, 20:20

Да, согласна! Опять же сошлемся на КСУ, хотя, повторяю, повторять нужно только положительные моменты. Там отрицательных масса, не подумайте, что я их идеализирую. Просто анализ. Как юрист люблю сравнивать положения :ah: Такая вот я :an:

Там родословные собак в свободном доступе, можно просмотреть всех предков, титулы и т.д. Легко подобрать пару для вязки. Можно же сделать родословные в режиме ограниченного просмотра, без возможности распечатать или внести коррективы. Да и щенка проверить на предков.

И по поводу нулевок. У моей знакомой йорка повязалась с тоем, родились метисики, лохматенькие, а один щеночек, мальчик, совершенно гладкий, стройненький, ровный черно-подпалый окрас, от тоя никогда не отличишь. Вырос - ураган парень, красавчик. Честно, уверена, ни один эксперт не узнает в нем метиса. Но гены-то не обманешь))) Получит он нулевку с описанием эксперта, уже будет записан как чистый той. А вот кого будет давать этот чистый той, можно себе представить :ai: К чему веду. Нужно не просто описание, нулевку и все для таких собак, чтобы племсертификат оформить. Нужно еще ввести понятие пробного допуска к вязкам. Допустим, два помета от разных сук - классные породные щенки, тогда можно оформить племсертификат. А нет - так и суда нет! Конечно, здесь тоже добросовестность заводчика роль играет, можно и не всех щенков актировать. Но хоть как-то поможет отсеивать откровенный брак.
Изображение
Изображение

fejaros1
puppy
puppy
Контактная информация:

Сообщение fejaros1 » 04 дек 2016, 22:59

Я столкнулась с проблемой найти достойного кавалера своим барышням. Они у меня стандартного формата, не крупные и найти такого же не крупного кобеля в стандарте оказалось сложно, особенно не имея какой то базы под рукой. В другие клубы типа КСУ или ЮСИ ити не хочется, дабы потом не иметь головняка с оформлением помётов.
Изображение
Изображение
В продаже щенки мопса бежевого окраса от Чемпионов Украины

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 05 дек 2016, 09:59

привіт усім в перенесеній темці..
щож до каталогу собак погоджуюся,хоча є нюан- в більшості в нас люди звонять до керівників клубів і ті рекомендують кобелів для вязок знаючи більше про їх походження і титули,тай є розділ де вказані чемпіони- там теж можна продивитися.а от базу з клеймом вже давно потрібно було зробити- клеймо є на собаці а як визначити хто власник? тут я за тільки- скільки раз попадали в ситуацію коли клеймо є але як провірити нема.
на рахунок нульовок- погоджуюся що має бути контроль але знов таки- прийняли рішення що получивши нульовку( під одним експертом) зразу попадає на порівняння- це як?
Вікторія- тут вибачте Ви теж не дуже праві- віковий проміжок в юніках не такий вже і великий,на свому досвіді скажу що не завжди є можливість закрити ЮЧУ- поперше гарантії що 3 виставки і ти получиш 3 WJCнемає,також отак як ситуація на слідуючий рік- 2 виставки на Заході,і тоді або далека дорога за 3 (знов таки яка гарантія?) або просто получив 2 і тішся.в мене був такий досвід- з Лакі(думаю багато її памятають) за 3 WJC я побував і в Боярці і Броварах...і що далі? дітям так і невписують це.
так що вибачте,але юнік це обмеження в часовому просторі а також в можливостях.ми з Маєю перестрахувалися і тепер на руках 5 WJC(3 ОБМІНЯЛИ НА ТИТУЛ А 2 ТАК І БУДУТЬ ПИЛЮКОЮ ПРИПАДАТИ),і знов таки- якщо родяться малюки зараз в них не буде титула мами,а до ЧУ вибачте ще довго чекати.тому і піднімається це питання.
що по чемпіонатам- наскільки розумію просто монка нічого сама по собі не дає,тільки чемпіонат- а де є положення про їх проведення?люди не розуміють в чому різниця і думаючи що просто монка дасть зразу ЧУ,ЧП планують як їх провести.тому просто прохання - дайте конкретне положення по їх проведеню.
ще раз вибачте можливо за грубість але форум я думаю для того і створений щоб ми могли обговорити те що наболіло.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Настя Франківськ
baby
baby

Сообщение Настя Франківськ » 06 дек 2016, 21:10

Доброго вечора усім читачам даної теми!
Хочу поділитися проблемою що виникла при виготовлені робочого сертефікату для мого собаки (який завертають з головного офісу вже вдруге!). Ми здали по нормативу "Міська собака" на випробуваннях у місті Ужгород, що проходили 28.08.2016 в рамках виставки "Зірка Закарпаття-2016". Наголошую саме ВИПРОБУВАННЯ, а не змагання. Суддя випробувань Ольга Каліновська. Ми успішно здали на 94 бали , зайнявши в загальній розстановці 4-те місце. Після випробувань я підійшла до судді і спиталась що нам далі робити (оскільки це наші перші випробування) на що мені відповіли що клуб "Лайка", а саме Ключевський Руслан Юрійович відправить оціночний лист в Київ, і коли прийде робочий сертефікат він перешле мені його особисто Новою Поштою. Через 2 тижні після виставки мені передзвонив Руслан Юрійович та сказав, що робочий сертефікат коштує 200 грн. Я переслала йому на карточку 200 грн,а він власне переслав їх разом з оціночним дистом в головне відділення ККУ міста Києва разом з ще одним оціночним листом різеншнауцера яка набрала 99 балів. Десь через 3 тижні мені передзвонив Руслан і сказав що наш оціночний завернули через те що не вказано номер ліцензії WKU дресирувальника (собаку я готувала сама). Ми з ним прийшли до вирішення що на оціночному як дресирувальник зможе підписатися дресирувальниця ККУ з Тернополя (її данних незнаю, але можу знайти). Я погодилась на таке сподіваючись що він все зробить як треба і нам все таки оформлять робочий сертефікат. Через місяць мені подзвонив Руслан Юрійович та сказав що на засіданні керівників клубів ККУ він запитався у Ольги Сулімової чому оціночний завернули вже вдруге! На що йому сказали що вона чула від ТРЕТІХ ОСІБ що це були не випробування, а якайсь пародія (чи якось так, дослівно не пам'ятаю). Але однак різеншнауцеру оформили сертефікат без ніяких проблем і затримок! Чим мій ретрівер відрізняється від різеншнауцера якщо з документами повний порядок? Чому завертаєте? Руслан сказав що може повернути 200 грн за сертефікат, але питання ХТО ВІДДАСТЬ МЕНІ 200 ГРН ЗА ВИПРОБУВАННЯ? Всі чудово знають яка зараз ситуація в Україні то чому я маю їхати за тридев'ять земель, платити внесок і щось комусь перездавати і доказувати , якщо ми вже чудово здали у кваліфікованого судді,оцінку якого підтвердили робочим сертефікатом іншої собаки? Що це за такі індивідуальні порядки?
Вибачте за можливу грубість. Але наболіло...

Shedara
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение Shedara » 06 дек 2016, 22:42

Дайвер, я не розумію, що вам не подобається з ЮЧУ? Точніше, що не подобається, розумію, але шлях вирішення який ви вважаєте доцільним, не розумію. Якщо хтось не встиг закрити ЮЧУ - то це особисті проблеми кожного. Якщо перестаралися - так само. В юніорах мало в якій породі є велика конкуренція, тож назбирати wjc не має жодної проблеми. Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - шукає виправдовування. Не розумію, чому титули мають бути доступні кожному. Я б навпаки ще ввела правила, щоб без конкуренції неможливо було закрити Чемпіона.
В мене он CACIBIв в кожної собаки по декілька штук. То що мені, просити інтера без закордонної виставки? Я теж може не маю можливості їхати в Молдову, Польщу, Італію тощо.
Не знайшли, куди притулити "бумажки", то хай припадають пилюкою.
Щодо написання в родовід підтримую вас повністю! Якщо є титул - має бути вписаний в родовід!

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 13 дек 2016, 13:45

Настя Франківськ писал(а):Доброго вечора усім читачам даної теми!
Хочу поділитися проблемою що виникла при виготовлені робочого сертефікату для мого собаки (який завертають з головного офісу вже вдруге!). Ми здали по нормативу "Міська собака" на випробуваннях у місті Ужгород, що проходили 28.08.2016 в рамках виставки "Зірка Закарпаття-2016". Наголошую саме ВИПРОБУВАННЯ, а не змагання. Суддя випробувань Ольга Каліновська. Ми успішно здали на 94 бали , зайнявши в загальній розстановці 4-те місце. Після випробувань я підійшла до судді і спиталась що нам далі робити (оскільки це наші перші випробування) на що мені відповіли що клуб "Лайка", а саме Ключевський Руслан Юрійович відправить оціночний лист в Київ, і коли прийде робочий сертефікат він перешле мені його особисто Новою Поштою. Через 2 тижні після виставки мені передзвонив Руслан Юрійович та сказав, що робочий сертефікат коштує 200 грн. Я переслала йому на карточку 200 грн,а він власне переслав їх разом з оціночним дистом в головне відділення ККУ міста Києва разом з ще одним оціночним листом різеншнауцера яка набрала 99 балів. Десь через 3 тижні мені передзвонив Руслан і сказав що наш оціночний завернули через те що не вказано номер ліцензії WKU дресирувальника (собаку я готувала сама). Ми з ним прийшли до вирішення що на оціночному як дресирувальник зможе підписатися дресирувальниця ККУ з Тернополя (її данних незнаю, але можу знайти). Я погодилась на таке сподіваючись що він все зробить як треба і нам все таки оформлять робочий сертефікат. Через місяць мені подзвонив Руслан Юрійович та сказав що на засіданні керівників клубів ККУ він запитався у Ольги Сулімової чому оціночний завернули вже вдруге! На що йому сказали що вона чула від ТРЕТІХ ОСІБ що це були не випробування, а якайсь пародія (чи якось так, дослівно не пам'ятаю). Але однак різеншнауцеру оформили сертефікат без ніяких проблем і затримок! Чим мій ретрівер відрізняється від різеншнауцера якщо з документами повний порядок? Чому завертаєте? Руслан сказав що може повернути 200 грн за сертефікат, але питання ХТО ВІДДАСТЬ МЕНІ 200 ГРН ЗА ВИПРОБУВАННЯ? Всі чудово знають яка зараз ситуація в Україні то чому я маю їхати за тридев'ять земель, платити внесок і щось комусь перездавати і доказувати , якщо ми вже чудово здали у кваліфікованого судді,оцінку якого підтвердили робочим сертефікатом іншої собаки? Що це за такі індивідуальні порядки?
Вибачте за можливу грубість. Але наболіло...

Настя,разговор на собрании по этому поводу был. Но не о "пародии"(такого не было), а о том,что Руслан пригласил Ольгу Калиновскую,которая НЕ ИМЕЛА права судить соревнования, а он не уточнил в дрессировочной комиссии по поводу ее персоны.
Вам рекомендую напрямую связаться по телефону с Ольгой Сулимовой и из первых рук узнать,как правильно все оформить.Я думаю,что Ваш вопрос решится. Тел. Главного офиса 044 248 33 11 ,все дни,кроме воскресенья с 12 до 16 часов.

Настя Франківськ
baby
baby

Сообщение Настя Франківськ » 14 дек 2016, 21:12

Дякую за інформацію! Звернуся на пряму.

Настя Франківськ
baby
baby

Сообщение Настя Франківськ » 14 дек 2016, 21:33

Питання: Якщо мене і собаку готував кінолог МНС України, він має право підпису в оціночному листі (в графі "дресирувальник") (чи де там треба)? Це першопричина по якій нас завернули...(

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 15 дек 2016, 11:49

Теперь свяжитесь с Дрессировочной комиссией,Валентина Эрлецкис 066 213 34 90.

Вернуться в «Общий форум / General Forum»