Вопросы по воспитанию

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Re: Вопросы по воспитанию

Сообщение дайвер » 12 июн 2012, 09:07

привіт усім. хотілосяб запитати у Вас- що добавляти щенку для росту?просто порад багато.але всеж хотілосяб почути і вашу думку.
також є запитання по хромоті-деколи зранку щеня прихрамує на задню лапку.даємо глюкозамін з хондроітином.
буду вдячний усім за відповіді :ax:
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 12 июн 2012, 13:10

дайвер, если щенок хромает - нужно к вету, однозначно! Причин может быть куча, - от растяжения, до не дай боже проблем с коленом или другими суставами. Что значит "для роста"? Кормите щенка сбалансированно, если натуралка - добавляете витамины (я давала кальций 8-в-1, пивные дрожджи 8-в-1 ,канина гаг форте+артротабс -все курсами, рыбий жир постоянно). Если сухой корм - опять же, обращайтесь к вету. И можете посоветоватся с заводчицей. Больше чем дано генетически, не вырастет. Следите, чтобы не было лишнего веса, - чревато проблемами с суставами.
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 12 июн 2012, 13:24

Вайд в нас на сухому-відмовилися від натуралки через проблему з житлом,тому і вирішили що всеж сухий краще.годуємо Nutra Mix Breeder-поки він його зїдає з задоволенням.крім того даю пивні дріжді,глюкозамін з переривами.просто дехто сказав що він занизький для своїх 7 місяців і порадили теж канину.
от з лапою-замічаю це після плавання або довгого бігу,але воно не часто буває.теж сказали що це в підлітковому віці можливо.
за вагу-стараємося його не перегодовувати,і якщо погода чим більше бути на повітрі.до речі-взяли пуллєр від фірми collar-настільки класна штука.всім можу тепер його порадити.(фото у нас на сайті).
ну.будемо надіятися що всеж найкраще від бітьків перейшло і до нього.
дякуємо за відповіді.

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 12 июн 2012, 13:41

дайвер, а какой рост у него? Голдены растут до 2х лет вообще-то. Правда к 7 месяцам моя девочка в высоту уже выросла практически, ее было порядка 53-54 см. У нас были подобные проблемы после 5 месяцев, растяжения связок, но после курса гаг форте все как рукой сняло.
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 12 июн 2012, 14:01

з ростом ми ніяк не можемо прміряти його-бачить рулетку в руках-його мов вітром зносить,заставити постояти не можливо.з нами гуляє дівчинка на місяць старша-то вони зааз одного росту.якщо чесно-їздили на виставку КСУ(фото в нашій темці) так там теж вони на стільки різного росту що оприділити чи низький він я щось ніяк не можу.постараємося всеж щось придумати щоб точно виміряти його.знаю теж що ці породи закінчкють своє формування до 2 років,але нам сказали що ріст в них до 8 мвсяців і тому трішки переживаємо.
попробуєм теж якісь вітаміни для звязок- думаю що проблема дійсно через нагрузки,тим більше що він без страху літає кругом.

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 26 июн 2012, 08:36

Аня добрий день.після ваших рекомендацій даємо теж вітаміни каніно для суставів і хромота пройшла,тай тепер після курсу ми взагалі якось по іншому себе почуваємо.так що велика дякую за пораду.
от з ростом ми трішки піднялися але боюся що так і не доберемо потрібної висоти.всеж надіюся що ще місяць в нас попереду і можливо ми ще своє доберемо.
а поки тільки погода -стараємося більше плавати і бігати.

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 26 июн 2012, 09:17

Абсолютно не за что! Детки должны быть здоровыми, это главное! А рост то такое, он же у вас не меньше нижней границы стандарта
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 28 июн 2012, 08:15

вчора проміряли-наскільки точноне знаємоале 58 см має.надіємосящоще є час всеж ще нагнати своє.далі даємо каніну,пивні дріжі ну іспорт наскільки позволяє погода.виставка в вересні тому надіємося що гідно до неї підготуємося.
головне дійсно здоровя-все решту ми ітакого будемо його любити неменьше.

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 28 июн 2012, 08:20

Минимально рост кобеля - 56 см. Так что 58 это нормальный средний рост. Растут голдены до двух лет, в высоту у меня девочка росла до 11 месяцев
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 28 июн 2012, 08:37

Ань- нас тутчомусьусіналякали-він повинен вже мати висоту мало не дорослого!ростуть до 8 місяців і потім тільки вширину! :ac:
тому і переживали. хоча знаю по свому лабрадору- вона змінилася вже після 1,6 року.дививсяприблизні проміри голденів- там теж вказанощо вони набирають своє після 10 місяців.щож,можливо як і лабрадорша Вайд просто пізнього дозрівання в нас. :ah:
єдине чого боюся-щоб різко не пішов в ріст і не було проблем з суставами томудумаю всеж комплекси вітамінів для суставів ми будемо використосувати.
думаю в насще все попереду і ми теж будемо не раз в переможних рядах.а поки діти з сусідніх будинків мають просто прекрасного друга і він теж тішиться їх увагою.
ще була проблема з плаванням в нас- просто чомусь задок в насішовпідводу і були моменти коли боявсящо прийдеться допомагати йому,але пройшов час,набувся якийсь досвід і тепер він може довший час без проблем розсікати в воді.

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 28 июн 2012, 08:41

Ну нормальный у вас рост, не переживайте! Период резкого роста у него уже прошел, главное чтобы вес резко не набирал.
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 28 июн 2012, 08:51

з вагоюв нас вроді все нормально-зараз трішки похудали- жара стояла і тому їсти не дуже хотів,а в загалі він не є схильним до обжорства- він зїдає скільки він хоче і решту просто залишає.тай рухається він не мало і тому як на мій погляд зараз навіть трішки захуденький хоча ребра в нас не просвідчуються.собака енергійна,грайлива,весела.
зараз ще лінька почалася може і це добавляє вигляд похудання але думаю що зараз лишні кг нам дійсно не дуже потрібні.
голденів унасв місті мало-тому порівнятися з кимось або проконсультуватися важко.дуже вдячний усім на форумі хто дає поради і відписує :ax: :ax: :ax: :ax:

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 19 июл 2012, 15:33

Дорогі друзі! пропонуємо Вам вироби фірми COLLAR по низьким цінам.доставка по Україні- новою почтою,оплата на карточку приват банка.каталог можна продивитися по силці- http://its-my-life.jimdo.com/вайд-і-collar/
також пропонуємо художнє оформлення мобільних,ноутбуків і інших поверхонь картинками по вашому замовлені-малюнки наносяться фарбою,покриваються лаком і поліруються.гарантуємо що малюнки не повторяються- все виконується в ручну.можна замовити готову або розраховувати на смак дизайнера.
пишіть,звоніть,заходьте... :af:

Anna&Brenda
junior
junior
Контактная информация:

Сообщение Anna&Brenda » 19 июл 2012, 15:50

Вячеслав,

А нельзя ли каталог Коллар выложить в ПДФ формате в нормлаьном качестве? Очень неудобно смотреть с сайта. Спасибо.
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 19 июл 2012, 16:25

Ання-есть только такой вариант-бросаю Вам на почту. :ah:

Вернуться в «Ретривер Золотистый / Golden Retriever»