Ау, владельцы шпицев

Аватара пользователя
анна кушнирук
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 06 авг 2014, 10:49
Откуда: Киев

Ау, владельцы шпицев

Сообщение анна кушнирук » 04 июл 2015, 18:01

Дорогие владельцы породы шпиц, давайте общаться, обсуждать наших питомцев, делиться успехами, новостями.

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 256
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Ау, владельцы шпицев

Сообщение clublaika » 23 ноя 2015, 15:01

Добрий день шановний кінолог, заводчик, керівник клубу.
Поспішаю повідомити вам важливу новину про те, що в 2015 році в Закарпатській області було відкрито відділення Кінологічної клубу України. В жовтні поточного року ми провели першу виставку собак, за участю гостей з Тернопільської та Івано-Франківської областей. У 2016 році планується проведення виставки собак 28 серпня, в останню неділю літа.
Після виставки собак до мене, як керівника клубу, стали надходити дзвінки з бажанням придбати цуценят і я у свою чергу дзвоню керівникам клубів і заводчикам, кого знаю, ( наш клуб ще дуже молодий і цуценят нашого розведення поки що дуже мало), на це витрачається багато часу.
З цієї причини я в соцмережі facebook.com зареєстрував групу яка має назву «Кінологічний клуб».
З повагою звертаюся до вас якщо ви власник суки, розплідника, клубу і у вас з'явилися щенята з документами ККУ-WKU, будь ласка, повідомте нам про це у групі «Кінологічний клуб», в соцмережі facebook.com
А можливо ви власник кобеля, не важливо якого клубу, і у нього родовід ККУ, КСУ або FCI (на цей день клуб шукає псів породи Бульмастиф, Німецький дог) і ви хотіли б отримати від нього цуценят, запрошуємо вас в нашу групу та клуб.
З повагою керівник філії Кінологічного клубу України в Закарпатській області Ключевський Руслан Юрійович, контактний телефон 099-225-99-85; 098-715-69-85 або пишіть на електронну адресу [email protected]
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: [email protected]

AnnaSt
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 апр 2017, 11:30
Откуда: Kyiv

Re: Ау, владельцы шпицев

Сообщение AnnaSt » 28 апр 2017, 12:18

анна кушнирук писал(а):Дорогие владельцы породы шпиц, давайте общаться, обсуждать наших питомцев, делиться успехами, новостями.


Приветствую) у нас тоже шпиц. миниатюрка)


Вернуться в «Немецкий Шпиц миниатюрный\Miniature shpits»