Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Настя Франківськ
baby
baby
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 18 май 2015, 14:28
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение Настя Франківськ » 24 апр 2017, 16:06

Руслан, чудові призи! Сподіваюся цього року Франківсь також забере кубок. Доречі кращий цуцик виставки в 2016 році. Американська акіта з м.Коломия, Івано-Франківської області.

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:31

КОНКУРСИ:

«ХЕНДЛЕР»
Вікторія Сич, 15 років м.Тернопіль
Згурский, 14 років м.Львів

«ПРОФІ ХЕНДЛЕР»
Анастасія Чайковська, 16 років м.Івано - Франківськ
Анастасія Азарська, 16 років м.Львів
Олександр Зарічний, 16 років м.Мукачево


«КОНКУРС КОСТЮМІВ»

Сибірський хаскі Вл. Вароді М. м.Івано – Франківськ
Сибірський хаскі Вл. Бровді Т. м.Мукачево



«ПЛЕМІННА ПАРА»
Сибірський хаскі

ARON WRIGHT WOOD MARK Вл. Вароді М. м.Івано – Франківськ
CHANEL JOY IN HAUSE Вл. Вароді М. м.Івано – Франківськ

Сибірський хаскі

ZEVS ARCHY OLEYNIK UA Вл. Cheypesh S. Irshvskiy reg.
CHARA MAYA IZ SEVERNOY STAI Вл. Cheypesh S. Irshvskiy reg.

Пудель

ВЕСЕЛЫЙ КАПИТОШКА СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
Вл. Титорчук Л. м.Львів
АЗАЛИЯ НЕЖНАЯ СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ Вл. Титорчук Л. м.Львів

Мопс

STEFAN PHILIPPE GOLDEN DE MORIS Вл. Vymer O. м.Львів
NORA Вл. Vymer O. м.Львів


«РОЗПЛІДНИКИ WKU»

Пудель
«СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ»
Власник Любовь Титорчук, місто Львів
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:33

1- група WKU – СОБАКА ПАСТУШІ

РИНГ – 2

Суддя – експерт національної категорії
ВІКТОРІЯ СМОРОДСЬКА
м.Київ, Україна


БЕЛГІЙСЬКА ВІВЧАРКА
(малінуа)

Клас ЦУЦЕНЯТА
Кобелі

1* ХАРД ВП
д.н. 29.09.2016, рудий Вл. Мойсеева А.(м.Мукачево)

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

2* ZAKHAR BERKUT UKC.UA.131884
д.н. 01.10.2012, рудий Вл. Юско К.(м.Ужгород)
Б. FARGUS VOM DER STEINFLUSS
М. ALEKSA BEGANTIS KRAUJAS


ВЕЛЬШ – КОРГИ ПЕМБРОК

Клас МОЛОДИЙ
Суки

3* GRETHEN IZ DOMA NA HOLME UKU.0254907
д.н. 13.09.2015, tricolor Вл. Kruglyy O.(city Ivano – Frankivsk)
Б. PRIDE OF PARADISE NORD SHTORM
М. NEKSI MAGIK KONFETTI


КАВКАЗСЬКА ВІВЧАРКА

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

4* БЛЕК WKU.UA.160026
д.н. 22.02.2015, сірий Вл. Ванідзе А.(м.Ужгород)
Б. IRCHEN S MEDVEZHYEY GORY
М. GUCHA BERZ LOY

Суки

5* БУКА Обмін
д.н. 16.05.2010, рудий Вл. Приц М.(смт.Середне)


НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА
(стандартна шерсть)

Клас ЦУЦЕНЯ
Кобелі

6* MARKUS MARAMAKS WKU.UA.171079
д.н. 06.09.2016, чорний з підпалом Вл. Тиник І.(Львівська обл.)
Б. AYAKS UNGVARI STAR
М. ORA UNGVARI STAR

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

7* ДЖЕК Обмін
д.н. 26.03.2016, чорний з рудим Вл. Вакула М.(м.Ужгород)
Б. ГОЛДЕН
М. ГРЕТТА

8* ПАРТОС WKU.UA.171030
д.н. 27.04.2016, чорний з рудим Вл. Kvyk V.(м.Ужгород)
Б. ARCI BUDINOWY TROP
М. ILLADA

Клас МОЛОДИЙ
Кобелі

9* ФАРАОН ЦЕЗАРЬ Обмін
д.н. 18.02.2016, чорний з рудим Вл. Гик О.(м.Львів)
Б. ZIKO UNBAN
М. BAGIRA HAUS SABAT

Суки

10* УРМА ЛАНА 1472/374
д.н. 03.11.2015, чорний з рудим Вл. Бачинская У.(м.Львів)

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

11* ZIKO UNGVARI STAR 006442
д.н. 05.08.2014, чорний з рудим Вл. Січ М.(м.Хуст)
Б. ENDREFALVA WITAS
М. MAJA VON DER WEIBENBURG

Суки

12* RONDA STRENGHT S LOYALTY UKC.UA.152810
д.н. 19.04.2015, чорний з підпалом Вл. Боришевськая С.(м.Ужгород)
Б. ATSEL HOF ROKKY
М. ZETTA ASA TOR

13* LARA WKU.UA.163367
д.н. 01.02.2014, чорний з підпалом Вл.Бадель Я.(Львівська обл.)
Б. KAY ZELENUY JAR
М. IRMANIYA AYSHIN LEND


НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА
(довга шерсть)

Клас ЮНІОРИ
Суки

14* ЛОРА Обмін
д.н. 26.03.2016, чорний з рудим Вл. Стець М.(м.Мукачево)
Б. ГОЛДЕН
М. ГРЕТТА


СЕРЕДНЬОАЗІАТСЬКА ВІВЧАРКА

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

15* РОЙ ВП
д.р.01.12.2013 , чорний з білим Вл. Леготай З.(м.Ужгород)

Суки

16* УЛЬНАРА Обмін
д.р.12.07.2013 , чорний з білим Вл. Цезарь Н.(м.Мукачево)


СТАРО – НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА

Клас МАЛЮКИ
Кобелі

17* РАДОМИР РОМАНТИК ЗЛАТО СЕРЕБРО 1560/430
д.н. 02.04.2017, чорний з підпалом Вл. Борисевич Д.(м.Львів)
Б. ОПИУМ ЗЛАТО СЕРЕБРО
М. ЖЕНЬКА ЗЛАТО СЕРЕБРО

Суки

18* РУСЬ КИЕВСКАЯ ЗЛАТО СЕРЕБРО 1561/430
д.н. 02.04.2017, чорний з підпалом Вл. Борисевич Д.(м.Львів)
Б. ОПИУМ ЗЛАТО СЕРЕБРО
М. ЖЕНЬКА ЗЛАТО СЕРЕБРО

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

19* PIT Обмін
д.н. 06.07.2016, чорний Вл. Патрун В.(Львівська обл.)

Суки

20* АМИНА WKU.UA.170453
д.н. 26.04.2016, чорний з рудим Вл. Гук В.(Львівська обл.)

Клас ЧЕМПІОНИ
Суки

21* ЛУННАЯ СОНАТА ЗЛАТО СЕРЕБРО Обмін
д.н. ..., Вл. Прокопович С.(Львів)
Б. ЖАДАР ЗЛАТО СЕРЕБРО
М. КОНФЕТА ЗЛАТО СЕРЕБРО


СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКА ВІВЧАРКА

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

22* DAKS MARAMAKS WKU.UA.163372
д.н. 18.07.2016, чорний з підпалом Вл. Назарко Я.(Львівська обл.)
Б. MARKUS
М.HANNA

23* КОРД WKU.UA.170458
д.н. 24.07.2016, чорний Вл. Гук В.(Львівська обл.)
Б. ШЕРВУД
М.УРМА

Суки

24* DZHESIKA MARAMAKS Обмін
д.н. 18.07.2016, чорний з підпалом Вл. Гораль В.(Львівська обл.)
Б. MARKUS
М.HANNA

Клас ЧЕМПІОНИ
Кобелі

25* SHERHAN UKC.UA.152873
д.н. 11.22.2014, чорний з підпалом Вл. Жукивський О.(Львівська обл.)
Б. ALEKS HART
М. JEYA IZ LIGY ANSVIR
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:35

2- група WKU – СОБАКА РОБОЧІ

РИНГ – 2

Суддя – експерт національної категорії
ВІКТОРІЯ СМОРОДСЬКА
м.Київ, Україна


АКІТА – ІНУ

Клас МАЛЮКИ
Кобелі

26* СКАЙ Обмін
д.н. 24.01.2017, рудий з білим Вл. Єстафев Е.(м.Мукачево)
Б. NIBORA PODAROK S VOTOKA UA
М. AKY

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

27* AIBO GO NIHON NO YUME UA WKU.UA.170400
д.н.11.08.2016, рудий Вл. Касумов Р.(м.Стрій)
Б. IKIRU ASSARI GO NAMITTORI
М. HANA GO VUK

Суки

28* АМИКО Обмін
д.н.01.05.2016, тигровий Вл. Линтур В.(Мукачевский р-он)

Клас МОЛОДИЙ
Кобелі

29* SIMBA WKU.UA.160609
д.н. 27.08.2015, рудий з білим Вл. Роман М.(м.Ужгород)
Б. AKAI MINAMI NO SHINJU
М. AKI

Клас ВІДКРИТИЙ
кобелі

30* NIBORA PODAROK S VOTOKA UA WKU.UA.160608
д.н. 19.08.2015, рудий з білим Вл. Єстафев Е.(м.Мукачево)
Б. KIYKO IVA
М. AYKO


АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУТ

Клас ЮНІОРИ
Суки

31* MAKADEBINESI WKU.UA.171033
д.н. 20.07.2016, чорний з білим Вл. Матяшовская Н.(м.Ужгород)
Б. AL`TAIR STAR DONBASS
М. SKAZKA IZ ALYASKI GRAISI

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

32* ERHAN UKC.UA.142262
д.н. 18.07.2013, чорний з білим Вл. Березон І.(м.Тячево)
Б. HONDA
М. SHELINA MALAYA ALYASKA


ДОБЕРМАН

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

33* ДОБИ ВП
д.н.17.04.2016, чорний з підпалом Вл. Друмашко Р.(м.Ужгород)

34* ПРОРОК БАЛИНС СПРИНТЕР WKU.UA.170457
д.н. 04.06.2016, чорний з підпалом Вл. Ласка О.(м.Львів)
Б. ЭЛЕГАНТ ЛАЙН АРТУР
М. ВАНЕССА МЕЙ ДЕ ЗИБЕРТ ХАУС

Суки

35* ZLATA WKU.UA.161552R
д.н. 24.11.2015, чорний з підпалом Вл. Васильєва Е.(м.Львів)

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

36* ГРАФ WKU.UA.162781R
д.н.03.10.2015, чорний з підпалом Вл. Комар В.(м.Ужгород)

Суки

37* ASHERI FLORY LIL UKC.UA.152809
д.н. 23.05.2015, чорний з підпалом Вл. Семен К.(м.Ужгород)
Б. APACHE
М. QUEEN BOUNCY NIGGA


КАНЕ – КОРСО

Клас ЦУЦЕНЯТА
Кобелі

38* LOKI LARSON ВП
д.р. 17.08.2016, черний Вл. Кемелен Н.(м.Ужгород)


Клас ЮНІОРИ
Кобелі

39* JEAN BATISTE ANTUAN LA PERLE FORTUNA
WKU.UA.170370
д.н.08.02.2016, тигровий Вл. Ковач Е.(м.Мукачево)
Б. VENDY DE LORD
М. SHAKIRA DZHIDA PERLA NERA

40* ORLANDO WKU.UA.170025
д.н.26.05.2016, ree Вл. Plavayko T.(м.Ужгород)
Б. FEDERICO CANE DE CORSI
М. ANELA ALBINI

41* CHACK MAKALAN CANE PELMONTERIATO 298/1655
д.н.01.09.2016, сірий Вл. Бичкова Е.(м.Львів)

Суки

42* RENESMA POWER ABSOLUTE Обмен
д.н.23.02.2016, сірий Вл. Ковач Е.(м.Мукачево)
Б. POSEIDON WISE KEEPER
М. BRUSIA ARNAS FLORISTA


НІМЕЦЬКИЙ ДОГ
(чорний)

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

43* BRAVE VIKING ARCHIBALD UKU.0168359
д.н.23.06.2013, чорний Вл. Алмаші С.(м.Берегово)
Б. ALLEGRO CON BRIO DOROTEO
М. DONINO` S DOG BALADA

Суки

44* FLIKA WKU.UA.170024R
д.н.21.01.2013, чорний Вл. Алмаші С.(м.Берегово)


НЬЮФАУНДЛЕНД

Клас ЮНІОРИ
Суки

45* НІКОЛЬ WKU.UA.170177
д.н. 15.05.2016, чорний Вл. Згурский Р.(м.Львів)


РІЗЕНШНАУЧЕР

Клас ПЕРЕМОЖЦІ
Кобелі

46* SHANDOR PROSPEROUS DUCHY OF OSSI UKU.0189056
д.н.04.03.2013, чорний Вл. Тареєва Н.(м.Тернопіль)
Б. OTIS BOANERGOS DEZDECHADO
М. OTIS BOANERGOS KNYAGINYA OL`GA


СЕНБЕРНАР

Клас ЧЕМПІОНИ
Суки

47* РАШЕЛЬ ЗВЕЗДА БАГРАМА WKU.UA.160276
д.н. 06.04.2015, Вл. Згурский Р.(м.Львів)
Б. МИШЕЛЬ СЕН ДИ ГРИЗ
М.ИМПЕРИЯ СЕН ЛЕРОН


СИБІРСЬКИЙ ХАСКИ

Клас МАЛЮКИ
Суки

48* MONIKA KRISHTALEVY OCHY UA Обмін
д.н. 19.12.2016, чорний з білим Вл. Буценко Н.(м.Тернопіль)

Клас ЦУЦЕНЯТА
Суки

49* МІЯ ВП
д.н. 23.08.2016, чорний з білим Вл. Лешко Ю.(м.Ужгород)

50* ЛАРА Обмін
д.н. 10.08.2016, сірий з білим Вл. Пасторніцкий Й.(с.Сюрте)
Б. YAREY MAGIK MOON BLOOD
М. SKUDY

Клас ЮНІОРИ
Суки

51* CHANEL JOY IN HAUSE 13A20C116
д.н. 02.08.2016, чорний з білим Вл. Вароді М.(м.Івано – Франківськ)
Б. JOY OF MY HEART TAUN FOREST
М. BRINGING GLORY LUXURY EMOTIONS

52* CHARA MAYA IZ SEVERNOY STAI WKU.UA.163763
д.н. 17.03.2016, черний з білим Вл. Cheypesh S.(Irshvskiy reg.)
Б. SHAMAN IZ SEVERNOY STAI
М. NIKA IZ SEVERNOY STAI

53* DOLLY UKC.UA.170401
д.н. 14.07.2016, сірий з білим Вл. Попович Л.(Івано – Франківський регіон)
Б. AIR IZ SEVERNOY STAY
М. SEVERNAYA UTA

Клас МОЛОДИЙ
Кобелі

54* ARON WRIGHT WOOD MARK 01B865715
д.н. 11.07.2015, чорний з білим Вл. Вароді М.(м.Івано – Франківськ)
Б. RUBENS ESKIMOSKI DOMEK
М. BRILLIANT DREAM FIRE FLOWER

55* ZEVS ARCHY OLEYNIK UA WKU.UA.160784
д.н. 19.10.2015, сірий з білим Вл. Cheypesh S.(Irshvskiy reg.)
Б. AMORE MIO AJNURA
М. RACY BONITA

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

56* NORD WKU.UA.161974R
д.н. 11.12.2014, чорний з білим Вл. Кізман О.(м.Мукачево)

57* МИША Обмін
д.н. 30.10.2013, сірий Вл. Приц М.(смт.Середне)

Суки

58* SKUDY WKU.UA.160610
д.н. 20.03.2015, чорний з білим Вл. Деревянко Н.(м.Ужгород)
Б. LUTIY L` VOVSKIY ASORTY
М. ARTA LEGENT OF NORDIC SHOW WOLF

59* FOXY CRISTAL EYES ВП
д.н. 25.02.2015, рудий Вл. Андійович О.(Тернопіль.район)

60* ЛИКА ЛЬВОВСКОЕ АССОРТИ UKC.UA.130460
д.н. 14.07.2012, зонарний Вл. Гасюк А.(м.Львів)
Б. TAYSON KAPRIZ
М. ВИХРА СЕВЕРНОЕ СИЯНИЕ

Клас ПЕРЕМОЖЦІ
Кобелі

61* VUK FROM SEKRET ISLAND UKC.UA.131002
д.н. 05.06.2012, чорний з білим Вл. Соловей М.(м.Івано – Франківськ)
Б. GIBSON ESKIMOSKI DOMEK
М. SHOW NOSE ANAIT AFFINITTI NAVASSA


ЦВЕРГШНАУЦЕР

Клас ПЕРЕМОЖЦІ
Кобелі

62* KASPER IZ SANTINY WKU.UA.160260
д.н.21.06.2015, ч/с Вл. Сич В.(м.Тернопіль)
Б. LANCELON KLEO`S
М. RITSA CHUMATSKIY SHLYAH UA


БУЛЬМАСТИФ

Клас ЮНІОРИ
Суки

63* SHARLOTTA WKU.UA.161638
д.н.22.12.2015, рудий Вл. Маерчик О.(м.Мукачево)
Б. KEY TO MY HEART ROYAL SUN
М. DEZIRA BONITA BEST MARGANETS HOUSE

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

64* DEZIRA BONITA BEST MARGANETS HOUSE WKU.UA.160025
д.н.07.04.2014, рудий Вл. Маерчик О.(м.Мукачево)
Б. BULLSTIFF NOSTRA YAMIN
М. VANILNAYA SLADOST ROYAL SUN
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:36

3- група WKU – ТЕР`ЄРИ

РИНГ – 2

Суддя – експерт національної категорії
ВІКТОРІЯ СМОРОДСЬКА
м.Київ, Україна


АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІТ – БУЛЬТЕР`ЄР

Клас ЦУЦЕНЯТА
Суки

65* ZAMBONI – BETTY ALLURE BANDIDOS Обмен
д.н.10.10.2016, черно з білим Вл. Ралло Н.(м.Тернопіль)

Клас ЮНИОРИ
Суки

66* NAIRA OCEAN OF LOVE Обмен
д.н.27.03.2016, шоколад Вл. Serednitskiy O.(м.Дрогобич)

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

67* AMIRA STRONG FIRE PIT UA WKU.UA.171176
д.н.19.11.2015, рудий Вл. Азарська Т.(м.Львів)
Б. FLINT MORGAN DE GRASS RED DIAMOND
М. GLORIYA EVA STRONG FIRE PIT UA

Клас ЧЕМПІОН
Суки

68* SHANTAL` PIT PRITE UKC.UA.153494
д.н.01.11.2013, WHB Вл. Ралло Н.(м.Тернопіль)
Б. BRAYTON BICH RED PIT PRITE
М. ARIONA BLACK PIT PRITE


АМЕРИКАНСЬКИЙ СТАФОРДШИРСКИЙ ТЕР`ЄР

Клас ЦУЦЕНЯТА
Кобелі

69* АЛЬФ Обмін
д.н.29.08.2016, чорний з білим Вл. Гуляй Т.(м.Ужгород)

Клас ЮНІОРИ
Суки

70* TIEN SHAN WKU.UA.170371
д.н.13.06.2016, чорний з білим Вл. Yahorov O.(м.Ужгород)
Б. UNDERWUD CLAIM TO FAME FENIKS RA
М. KAPRIZNAYA LORA

Клас МОЛОДІ
Суки

71* LAYS WKU.UA.160828
д.н.15.10.2015, блакитний Вл. Козико О.(м.Ужгород)
Б. GALLIANO FOR GIVENCHY SOUE OF GRYFFINDOR
М. ZEL`DA EVA BRAUN

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

72* ENIGMA ANNO DOMINI WKU.UA.160022
д.н.07.08.2015, ,блакитний з білим Вл. Нестерчук А.(м.Ужгород)
Б. FELL DESIRE SOUE OF GRYFFINDOR
М. HLANA ROYAL DUCHESS FENIKS RA


ДЖЕК РАССЕЛЬ ТЕР`ЄР

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

73* RONO WKU.UA.161970
д.н.28.03.2016, триколор Вл. Годя О.(м.Мукачево)
Б. YUDZHIN BUDA SHIMAN
М. PAPPY TOTTENHAM COURT

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

74* НОРА WKU.UA.162231
д.н.26.05.2015, біколор Вл. Кобака М.(м.Мукачево)
Б. MARLI KEP KAS
М. A – DIANA
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:37

4- група WKU – СОБАКА МИСЛІВСЬКИ

РИНГ – 2

Суддя – експерт національної категорії
ГАННА КАРПЕЦ
м.Київ, Україна


АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ

Клас ЮНІОРИ
Суки

75* ZARINA WKU.UA.171083
д.р. 16.02.2016, рудий Вл. Андрійович О.(Тернопіль.район)
Б. ESPECIAL FOR YOU STYLE OF MARY
М. LAYMA

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

76* ANABEL NICE ВП
д.р. 21.03.2015, рудий з білим Вл. Іваненко Т.(м.Калуш)


БІГЛЬ

Клас МОЛОДИЙ
Кобелі

77* АРЧИБАЛЬД СТАР ОФ ЛЕМБЕРГ Обмін
д.р. 04.06.2015, Вл. Мартин Н.(м.Львів)
Б. GAY RICHMAND ALPINA LEOPOLIS
М. HEPPY SVIT LAV BIGL HAUS

Клас ЧЕМПІОНИ
Кобелі

78* GAY RICHMAND ALPINA LEOPOLIS UKC.UA.122108
д.р. 02.12.2011, триколор Вл. Каневский Р.(м.Львів)
Б. МАКСМЕН
М. НИКОЛЬ


ГОЛДЕН (ЗОЛОТИСТИЙ) РЕТРИВЕР

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

79* КЛАЙД UKC.UA.150041
д.н. 17.04.2014, золотий Вл. Вовчак М.(м.Львів)
Б. WAYD LAR GOLDEN JOY UA
М. САНТА

80* DJOKER UKU.0135752
д.н.09.07.2012, золотий Вл. Хір С.(м.Ужгород)
Б. VUDY PEARLS OF THE LVOV
М. TRAMIN MERCEDES

Суки

81* ЗЛАТА UKC.UA.142899R
д.н. 05.02.2013, золотий Вл. Фарійон Н.(м.Чертков)

Клас РОБОЧІ
Кобелі

82* JORDON BARON WKU.UA.153409
д.н. 04.04.2015, золотий Вл. Чайковська А.(м.Івано – Франківськ)
Б. BEAUTY ANDERSEN WOVTHY YOU
М. LOLA

Клас ЧЕМПІОНИ
Кобелі

83* WAYD IAR GOLDEN JOY UA UKC.UA.121828
д.н. 15.11.2011, золотий Вл. Оліевський В.(м.Тернопіль)
Б. FREDERIC VILIS
М. UTA BOHEMA ARTIC

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

84* ЗЛАТА UKC.UA.142899R
д.н. 05.02.2013, золотий Вл. Фарійон Н.(м.Чертков)


ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР
(чорний та коричневий)

Клас ЮНІОРИ
Суки

85* XELANE STAR NIGHT WKU.UA.163056
д.н.14.05.2016, чорний Вл.Матвейчук С.(м.Мукачево)
Б. ARISTEO ASTI MONDORO
М. FIRE BIRD MAGIK

86* БРАУНІ Обмін
д.н.20.05.2016, коричневий Вл.Майдич Г.(м.Ужгород)

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

87* ФРІДА 13652
д.н.12.10.2013, чорний Вл.Гуртова Л.(м.Мукачево)
Б. LUCKY LUK
М. UMA


ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР
(палевий)

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

88* XSENON VOLT WKU.UA.170026
д.н.26.06.2016, палевий Вл. Зарічна О.(м.Мукачево)
Б. NAYK
М. ULANTA VOL`TA

Клас ПЕРЕМОЖЦІ
Суки

89* ZHASMIN UKC.UA.152670
д.н.14.02.2015, палевий Вл. Чайка Ю.(м.Тернопіль)
Б. OPAL
М. AMIRA
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 01:38

5- група WKU – СОБАКА КОМПАНЬОНИ

РИНГ – 2

Суддя – експерт національної категорії
ГАННА КАРПЕЦ
м.Київ, Україна


ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР`ЄР

Клас МОЛОДІ
Суки

90* LEYLA WKU.UA.161642R
д.н. 24.10.2015, чорний з золотим Вл. Кучинка О.(м.Мукачево)

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

91* MILKA WKU.UA.161971R
д.н. 26.06.2015, чорний з золотим Вл. Коломіець Г.(м.Мукачево)


КАРЛИКОВИЙ ПІНЧЕР

Клас ПЕРЕМОЖЦІ
Суки

92* ЦАРИНА МЕГА ЛЕОПОЛИС UKC.UA.150765
д.н. 13.09.2013, рудий Вл. Абатурова І.(м.Львів)
Б. УСПЕХ МЕГА ЛЕОПОЛИС
М. ЛАВАНДА ЛУКЕРЬЯ МЕГА ЛЕОПОЛИС

Клас ЧЕМПІОНИ
Суки

93* ЯВА ЯГОДКА МЕГА ЛЕОПОЛИС WKU.UA.161591
д.н. 20.10.2014, ч\п Вл. Абатурова І.(м.Львів)
Б. ЯГОДКА ШИПОВНИК МОРФЕЙ ИЗ КНЯЖЬЕГО РАЯ
М. ЛАВАНДА ЛУКЕРЬЯ МЕГА ЛЕОПОЛИС


МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА
(мальтезе)

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

94* FORVARD MAKSI STAR UA WKU.UA.160998
д.н. 25.08.2015, білий Вл. Бібіков П.(м.Ужгород)
Б. DON LAKY
М. LAMBORGINI PERFEKT CHOICE


МОПС

Клас МАЛЮКИ
Суки

95* Обмін
д.н. 03.02.2017, чорний Вл. Vymer O.(м.Львів)
Б. STEFAN PHILIPPE GOLDEN DE MORIS
М. NORA

Клас ЮНІОРИ
Суки

96* NORA Обмін
д.н. 12.02.2016, чорний Вл. Vymer O.(м.Львів)
Б. RENZXROVER BOY FOR SVEET PUG UA
М. DIANA LA MUR

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

97* МИКИ WKU.UA.162232R
д.н. 06.05.2014, палевий Вл. Падюкова С.(м.Мукачево)

98* STEFAN PHILIPPE GOLDEN DE MORIS UKU.0240199
д.н. 21.03.2015, чорний Вл. Vymer O.(м.Львів)
Б. PIRATE HEART ARTI MONDORO
М. ASSIYA AXAT ARNEL DE BO


ПУДЕЛЬ КАРЛИКОВИЙ

Клас ЮНІОРИ
Кобелі

99* ЕРЕМА ЭДВИН СОЛНЕЧНЫЙ СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
Обмін
д.н. 09.05.2016, абрикос Вл. Бокало Л.(м.Львів)
Б. ПАТРИЦИЙ СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
М. АЗАЛИЯ НЕЖНАЯ СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ

100* АМИГО ЛЮБИМЧИК ЧУДЕСНАЯ РАДОСТЬ Щ/к 1280/330
д.н. 24.04.2016, Вл. Головатый В.(м.Львів)
Б. ВЕСЕЛЫЙ КАПИТОШКА СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
М. АЛИСА ЧУДЕСНАЯ СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ

Клас ЧЕМПІОНИ
Кобелі

101* VESELIY KAPITOSHKA SEREBRYANNAYA RADOST`UA
UKC.142554
д.н. 25.05.2014, білий Вл. Титорчук Л.(м.Львів)
Б. ЯРКИЙ БЛОНДИН ОЧАРОВАНИЕ ДОМА РОМАНОВЫХ
М. ВИКТОРИЯ ПУДЕЛЬ

Клас МОЛОДІ
Суки

102* ДАНИЄЛА ПРИНЦЕССА СЕРЕБРЯННАЯ РАДОСТЬ
WKU.UA.161270
д.н. 02.06.2015, білий Вл. Жовнерович Л.(м.Львів)
Б. VESELIY KAPITOSHKA SEREBRYANNAYA RADOST` UA
М. АССОЛЬ КРАСАВИЦА СЕРЕБРЯННАЯ РАДОСТЬ УА

Клас ЧЕМПІОНИ
Суки

103* РАДОСТЬ ОЛИВИЯ ЛЕЛЯ UKC.121151
д.н. 28.01.2010, серебро Вл. Титорчук Л.(м.Львів)
Б. МАРТИН
М. ЕСЕНИЯ


ПУДЕЛЬ МАЛИЙ

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

104* ДЕНДИ ЛЮБИМЧЫК СЕРЕБРЕННАЯ РАДОСТЬ Обмін
д.н. 02.06.2015, черний Вл. Титорчук Л.(м.Львів)
Б. VESELIY KAPITOSHKA SEREBRYANNAYA RADOST` UA
М. АССОЛЬ КРАСУНЯ СЕРЕБРЕННАЯ РАДОСТЬ


РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ – ТЕР`ЄР

Клас ЦУЦЕНЯТА
Кобелі

105* LFANTIK STAR LINE UA WKU.UA.171029
д.н. 24.08.2016, ліловий Вл. Faryma V.(м.Ужгород)
Б. FANTIK ERIK
М. ZAPOVITNA MRIJA

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

106* SHEYN PERO ANGELA UKC.UA.142034
д.н. 17.01.2014, black – tan Вл. Гумовская Е.(м.Ужгород)
Б. DON TIMUR
М. RIKEL` SONYA

Суки

107* АЛЬМА Обмін
д.н. 10.01.2015, black – tan Вл. Можаровська Я.(м.Ужгород)


ФРАНЦУЗКИЙ БУЛЬДОГ

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

108* DONNA WKU.UA.161640R
д.н. 05.07.2015, біла з плямами Вл. Дикун Л.(м.Ужгород)


ЧІХУАХУА

Клас МОЛОДИЙ
Суки

109* ВЕСЕЛКА ВЕСНУШКА МЕГА ЛЕОПОЛИС Обмін
д.н. 25.11.2015, мраморний Вл. Абатурова І.(м.Львів)
Б. ЛОРД
М. БЕРЕЗКА ВОСТОЧНАЯ СКАЗКА

Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

110* ВАНИЛЬКА МЕГА ЛЕОПОЛИС Обмін
д.н. 25.11.2015, мраморний Вл. Борисевич Д.(м.Львів)
Б. ЛОРД
М. БЕРЕЗКА ВОСТОЧНАЯ СКАЗКА

Клас ЧЕМПІОНИ
Кобелі

111* АКС БОМОНД МИХАСИК UKC.UA.150764
д.н. 19.02.2014, триколор Вл. Бура С.(м.Львів)
Б. ЭЛИОТ ЭНЕЙ
М. ИРМА ЛАСС ЛЮ ФАНС


ЯПОНСЬКИЙ ШПІЦ

Клас ВІДКРИТИЙ
Кобелі

112* BENNI WHITE TUSK Обмін
д.н. 20.09.2014, білий Вл. Дербаль Н.(м.Мукачево)
Б. BALTIK LAIN YAMATO SAMURAI
М. MAK FAER INFINITI
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1603
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение дайвер » 02 май 2017, 04:29

:ay: :ay: дякуємо за списки.голдени рулять- нас все більше! тільки Руслан- ви 2 рази вписали в відкритому класі суку Злату,тому поправте- вона одна єдина сука.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Аватара пользователя
дайвер
Champion
Champion
Сообщения: 1603
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:34
Откуда: Тернопіль
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение дайвер » 02 май 2017, 04:40

Суки

81* ЗЛАТА UKC.UA.142899R
д.н. 05.02.2013, золотий Вл. Фарійон Н.(м.Чертков)
Клас ВІДКРИТИЙ
Суки

84* ЗЛАТА UKC.UA.142899R
д.н. 05.02.2013, золотий Вл. Фарійон Н.(м.Чертков)
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Настя Франківськ
baby
baby
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 18 май 2015, 14:28
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение Настя Франківськ » 02 май 2017, 07:50

Руслан,дякую за списки!
Виправте будь ласка в кличці кобеля на Jordan Baron. Дякую
Клас РОБОЧІ
Кобелі

82* JORDON BARON WKU.UA.153409
д.н. 04.04.2015, золотий Вл. Чайковська А.(м.Івано – Франківськ)
Б. BEAUTY ANDERSEN WOVTHY YOU
М. LOLA

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 02 май 2017, 10:42

Виправив!!!
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
rallonataliya
junior
junior
Сообщения: 275
Зарегистрирован: 11 авг 2011, 19:55
Откуда: Тернополь
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение rallonataliya » 02 май 2017, 17:33

Клас ЧЕМПІОН
Суки

68* SHANTAL` PIT PRITE UKC.UA.153494
д.н.01.11.2013, WHB Вл. Ралло Н.(м.Тернопіль)
Б. BRAYTON BICH RED PIT PRITE
М. ARIONA BLACK PIT PRITE

Исправте пожалуйста на - SHANTEL'

Аватара пользователя
OKSI922015
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 10 июл 2015, 22:13
Откуда: Тернополь

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение OKSI922015 » 02 май 2017, 19:20

Доброго вечора, виправте будь-ласка в окрасі на "рудий з білим"
59* FOXY CRISTAL EYES ВП
д.н. 25.02.2015, рудий Вл. Андійович О.(Тернопіль.район)

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 04 май 2017, 20:56

РОЗКЛАД РИНГІВ

РИНГ № 1 (5, 4, 1 та 2 група WKU)
Суддя – експерт національної категорії ГАННА КАРПЕЦ м.Київ

5 ГРУПА – СОБАКИ КОМПАНЬЙОНИ
11:00 – ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР`ЄР – (2)
11:10 – КАРЛІКОВИЙ ПІНЧЕР – (2)
11:20 – МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА – (1)
11:25 – МОПС – (4)
11:45 – ПУДЕЛЬ КАРЛІКОВИЙ – (5)
12:10 – ПУДЕЛЬ МАЛИЙ – (1)
12:15 – РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ – ТЕР`ЄР – (3)
12:30 – ФРАНЦУЗСЬКИЙ БУЛЬДОГ – (1)
12:35 – ЧІХУАХУА – (3)
12:50 – ЯПОНСЬКИЙ ШПІЦ – (1)

4 ГРУПА – СОБАКИ МИСЛИВСЬКІ
13:00 – АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ – (2)
13:10 – БІГЛЬ – (5)
13:35 – ГОЛДЕН (ЗОЛОТИСТИЙ) РЕТРІВЕР – (5)
14:00 – ЛАБРАДОР РЕТРІВЕР – (5)

1 ГРУПА – СОБАКИ ПАСТУШІ
14:25 – КАВКАЗСЬКА ВІВЧАРКА – (2)
14:35 – СЕРЕДНЬОАЗІАТСЬКА ВІВЧАРКА – (2)

2 ГРУПА – СОБАКИ РОБОЧІ
14:45 – АКІТА ІНУ – (5)
15:10 – АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУТ – (2)
15:20 – ДОБЕРМАН – (5)
15:45 – КАНЕ КОРСО – (5)
16:00 – BEST IN SHOW
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com

Аватара пользователя
clublaika
junior
junior
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 13 июн 2014, 23:55
Откуда: Закарпатье
Контактная информация:

Re: Мукачево, 07 травня 2017 року САС "Карпатія 2017"

Сообщение clublaika » 04 май 2017, 20:58

РИНГ № 2 (3, 1 та 2 група WKU)
Суддя – експерт міжнародної категорії ВІКТОРІЯ СМОРОДСЬКА м.Київ

3 ГРУПА – ТЕР`ЄРИ
11:00 – АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІТБУЛЬТЕР`ЄР – (4)
11:20 – АМЕРИКАНСЬКИЙ СТАФФОРДШИРСЬКИЙ ТЕР`ЄР – (3)
11:35 – ДЖЕК РАССЕЛ ТЕР`ЄР – (3)

1 ГРУПА – СОБАКИ ПАСТУШІ
11:50 – БЕЛЬГІЙСЬКА ВІВЧАРКА – (2)
12:00 – БІЛА ШВЕЙЦАРСЬКА ВІВЧАРКА – (2)
12:10 – ВЕЛЬШ – КОРГИ ПЕМБРОК – (1)
12:15 – НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА – (8)
12:55 – НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА (ДОВГА ШЕРСТЬ) – (1)
13:00 – СТАРОНІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА – (7)
13:35 – СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ВІВЧАРКА – (5)

2 ГРУПА – СОБАКИ РОБОЧІ
14:00 – БУРБУЛЬ – (1)
14:05 – НЬЮФАУНДЛЕНД – (1)
14:10 – РІЗЕНШНАУЦЕР – (1)
14:15 – СЕНБЕРНАР – (1)
14:20 – СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ – (15)
15:35 – ЦВЕРГШНАУЦЕР – (1)
15:40 – БУЛЬМАСТИФ – (2)
16:00 – BEST IN SHOW
В Библии написано: что человек посеет,то он и пожмет!
Заходите к нам на сайт: www.clublaika.jimdo.com
и пишите к нам на адрес: clublaika2000@gmail.com


Вернуться в «2017»