Вопрос к организаторам

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Re: Вопрос к организаторам

Сообщение дайвер » 28 сен 2015, 11:28

підтримую проведення Київської виставки ближче до зими.а взагалі можливо потрібно подумати про 2 виставки в Київі?або можливо на протязі року проведення Цацибів як на Сході так і на Заході.просто дійсно декому не виходить поїхати і шкода що тільки раз в рік такі можливості.
WWW.ZOLOTOE-SERCE.JIMDO.COM
WWW.ITS-MY-LIFE.JIMDO.COM

Наталка

Сообщение Наталка » 29 сен 2015, 17:12

Я теж підтримую Вячеслава про виставку Цацибів на Заході :ax:

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 29 сен 2015, 19:20

Просто це можна булоб проводити як Чемпіонати Заходу і Сходу,а Киів був центральною виставкою року.чому не спробувати такий експеремент?

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 01 окт 2015, 11:30

Вячеслав,я очень ценю Ваши предложения.
А с каким городом на Западе Украины с CACIBом экспериментировать будем?

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 01 окт 2015, 11:44

Вікторія- я думаю що на Заїході(тільки не подумайте що я рекламую своє Файне місто :ah: ) але з точки відстані на мою думку Тернопіль мігби стати центром Західного регіону- відстань до Хмельницька-115км,до Львова-140км,Франківськ-140км,до Рівного-140км,трішки далі Ужгород і Чернівці,але всеж в основному Тернопіль є в центрі західних областей.
Віницька,Житомирська області всеж відносяться до Центру і тому їм всеж ближче Київ.хоча думаю що і вони не булиб проти якби в Тернополі проводився такий захід.
також хочеться відмітити що саме місто є цікавим як туристичне,поруч Збараж(Збаражський замок), також в області найбільші в світі печери,водопад,Кременецькі гори і Почаївська Лавра- все це теж може стати цікавими обєктами для наших людей.
можливо хтось не погодиться з такою думкою,але я висловив своє бачення.

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 01 окт 2015, 12:32

Прежде всего мы все должны спросить у руководства Вашего Тернопольского клуба,готовы ли они к проведению столь серьезного мероприятия.
Потому что расходы на САС и CACIB даже сравнивать не стоит! Рассчитывать на более дорогую регистрацию тоже не стоит (поверьте моему богатому опыту).
Значит нужно большее количество участников,так 300 и более,что бы хотя бы выйти на ноль по расходам. Если есть возможность собрать такое количество и есть желание у руководителя Вашего клуба-готовы поддержать!

Stefani
Champion
Champion

Сообщение Stefani » 01 окт 2015, 12:41

Вячеслав, тут с САСовской выставкой мозги набекрень, а я представляю что с САСЫБом... :ai:
Изображение

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 01 окт 2015, 13:10

я розумію що розходи і обєм цих двох виставок різний.але якщо по титулах вона прирівняється до Київської,думаю що люди будуть зацікавлені у такій виставці.адже не кожен має змогу фінансову і по часу їхати на Київську,а так булаб можливість всеж получити титул ближче до дому.
друге питання в тому чи підтримають керівники сусідніх областей таку пропозицію-адже без їх підтримки не реально провести і САС виставку.
але з іншого боку- форум існує для того щоб обговорювати і покращувати.можливо нам потрібно на форумі додати всеж ще одну дуже потрібну графу- статистичну- де можна булоб виносити якісь питання і форумчани могли проголосувати,відповідно тоді ставити питання на зборах.
ще одне про що була мова- а чому не організовувати в Київі 2 виставки- одну весною іншу осіню,можливо тоді більше людей малаб можливість приїхати- адже в кожному можуть бути причини не приїхати весною чи осіню.а так був би вибір?

Viktoria V
Champion
Champion

Сообщение Viktoria V » 01 окт 2015, 13:43

Вячеслав,по порядку.Киевская выставка CACIB и любой другой -это две разные выставки.В Киеве-1 САС приравнивается к двум областным САС. С любого CACIBа по Украине-нет.Так что все гораздо сложнее.
Далее, в Киеве проводят одну выставку в год по той же причине,что я Вам озвучила выше-все гораздо дороже и сложнее на CACIB.чем на САС.
И конечно же на Западной нужна поддержка областных клубов-соседей,как у нас в Центре.

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 01 окт 2015, 13:53

вибачте,але тепер зрозуміло- просто тоді дійсно змісту проводити САСІВ виставки в інших регіонах просто немають значення,щож тоді це питання просто знімається.
щож до Київа,просто обідно що в КСУ проводять 2 рази а в нас тільки раз і тому не завжди можна попасти.але з іншої сторони зрозуміло що це накладно.
шкода що так воно получається,але що поробиш. :ak:
теж саме питання було по моно породках-але коли мені пояснили що нічого крім Чемпіонату воно не дає- то і зміст проводити їх просто відпав сам собою.
і всеж було цікаво взнати думку інших і поставити крапку в таких темах.дякую усім за пояснення і відповіді.
:ax: :ax: :ax:

дайвер
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение дайвер » 01 окт 2015, 13:57

секунду- а САСІВ з іншої виставки крім Київа(по Україні)? має туж силу?просто можливо всеж ради САСІВ всеж варто булоб проводити додаткові виставки? :ah:

Shedara
Champion
Champion
Контактная информация:

Сообщение Shedara » 01 окт 2015, 14:01

на САСИВах по украине можно получить тот самый ЦАЦЫб, т.е. титул "кандидат в интерчемпионы".
еще любой цацыб можно поменять на два САС при обмене на чемпиона.
а вот "скидку" по САСкам можно получить только имея САС с Киева

alma-din
puppy
puppy

Сообщение alma-din » 01 окт 2015, 21:31

Shedara писал(а):на САСИВах по украине можно получить тот самый ЦАЦЫб, т.е. титул "кандидат в интерчемпионы".

CACIB не меняются на CAC в системе ККУ!!!

Настишка-Растишка

Сообщение Настишка-Растишка » 01 окт 2015, 22:09

Якщо неможливо провести два цациби в Києві, то на мою думку, було б краще перенести літній цациб на осінь. Собаки в шерсті ближче до осені починають вдягатись, а це думаю, головне для шоу-собаки. Деякі весною і влітку зовсім лисі.
Изображение

Вовчик
Intermedia
Intermedia

Сообщение Вовчик » 01 окт 2015, 22:36

alma-din писал(а):
Shedara писал(а):на САСИВах по украине можно получить тот самый ЦАЦЫб, т.е. титул "кандидат в интерчемпионы".

CACIB не меняются на CAC в системе ККУ!!!

:ab: Один CACIB = две САС ....не? :ab:
Изображение

Вернуться в «2017»