дайвер писал(а):Марія-деколи попередні списки потрібні щоб провірити чи внесли собаку в каталог і чи правильно написано,багато раз приходилось поправляти написи.тому люди і просять попередні списки.
Зрозуміло, просто дуже довго люди скидують заявки і хотілось би, щоб цей список трохи більший був...)
І група
БЕРНСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД (BERNEN SENNENHUND)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
01 Э-ГЛОРИЯ
Родовід: UKC.140131 Д.н.: 29.08.2013 Тавро/чіп: Окрас: триколор
Б.: АРНОЛЬД ТЕССИ БЕРН ОДИССЕЙ М.: BONNA
Зав.: Вл.: Винничук Тетяна (м. Тернопіль)
БІЛА ШВЕЙЦАРСЬКА ВІВЧАРКА (WHITE SHEPHERD DOG)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
02 HALLE
Родовід: UKC.UA.130859 Д.н.: 14.08.2011 Тавро/чіп: 31190 Окрас: білий
Б.: SHELTON OT STAR VEY (UKC.006158 ) М.: SHEYLA (UKC.111588)
Зав.: Шкурінський А. Вл.: Прин Михайло (м. Івано-Франківськ)
НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА (GERMAN SHEPHERD)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
03 ARCHIBALD KOKORNA
Родовід: UKU.0191854 Д.н.: 24.12.2013 Тавро/чіп: 093245 Окрас: чепрачний
Б.: AMULET AUS VIKVELT (UKU.0082266 ) М.: DEBORA VOM UGEL’ SHTRASSE (UKU.0119093)
Зав.: Гринівський Л. Вл.: Мельник Богдан (м. Івано-Франківськ)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
04 NATZ KIERKIS-HOF
Родовід: UKU.0212918 (PKR.I-71385) Д.н.: 17.10.2012 Тавро/чіп: 094N Окрас: чепрачний
Б.: LEO MAVIC POLAND (PKR.I-65279) М.: KARINA KIERKIS-HOF (PKR.I-65077)
Зав.: Pazdan Jacek Вл.: Шемрай Сергій (м. Івано-Франківськ)
05 DENNY KIERKIS-HOF
Родовід: UKU.0090153 (PKR.I-65379) Д.н.: 15.10.2009 Тавро/чіп: 587N Окрас: чепрачний
Б.: ULTIMMO AVAX HOF (PKR.I-61941 ) М.: OLLI (PKR.I-61702)
Зав.: Pazdan Jacek Вл.: Шемрай Сергій (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
06 ДАЙНА
Родовід: UKC.UA.141674 Д.н.: 04.03.2013 Тавро/чіп: 34319 Окрас: чепрачний
Б.: KAY ZELENUY JAR (ZK 003470 ) М.: ПАМЕЛА (UKC.008035R)
Зав.: Бутковський Володимир Вл.: Фрич Роман (м. Івано-Франківськ)
СЕРЕДНЬОАЗІАТСЬКА ВІВЧАРКА (SREDNEASIATSKAYA OVCHARKA)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
07 ЄРМИНА-ЧАКДИН
Щ/к: 33996 (обмін ККУ) Д.н.: 08.03.2012 Тавро/чіп: Окрас: білий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Сендецький Олег (с. В. Глибочок, Тернопільської обл.)
ІІ група
ДОБЕРМАН (DOBERMANN PINSCHER)
Кобелі (male)
Клас РОБОЧИЙ (WORKING class)
08 MARS
Родовід: UKU.R.0026151 Д.н.: 03.01.2012 Тавро/чіп: 972274000161470 Окрас: чорно-підпалий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Васильчишин Марія (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас ЦУЦЕНЯТА (PUPPY class)
09 MADONNA MEGGI GOLDEN PACK
Щ/к: 01U284-II-414 Д.н.: 12.08.2014 Тавро/чіп: U40114 Окрас: чорно-підпалий
Б.: SANT KREAL RA М.: ROKSOLANA PREKRASNAYA GOLDEN PACK
Зав.: Лобур О. - Орел З. Вл.: Підопригора Ірина (м. Івано-Франківськ)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
10 ЛЕДИ РУНА ДИОНИС
Щ/к: 41564 (обмін ККУ) Д.н.: 10.07.2014 Тавро/чіп: Окрас: чорно-підпалий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Пічкар Олександр (смт. Березовиця, Тернопільської обл.)
Клас РОБОЧИЙ (WORKING class)
11 KORRI
Родовід: UKU.R.0026149 Д.н.: 10.07.2012 Тавро/чіп: 972274000161579 Окрас: коричнево-підпалий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Стасів Андрій (м. Івано-Франківськ)
КАНЕ-КОРСО (CANE CORSO ITALIANO)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
12 SALOMON SANTORINY
Родовід: UKC.UA.142558 Д.н.: 18.03.2014 Тавро/чіп: 46733 Окрас: палевий
Б.: MARSHAL GRAND FORD CANE (KOK.II-XXI-20584 ) М.: TIBRA LUCHIYA SANTORINY (UKC.141452)
Зав.: Авєскулова Єлєна Вл.: Холод Богдан (м. Львів)
13 GOLD RASE HUNTER
Родовід: UKC.UA.142886 Д.н.: 04.12.2013 Тавро/чіп: 22482 Окрас: палевий
Б.: TAYSON (KOK.II-XXII-21455 ) М.: FORTENERO OXI (MET.4997/10)
Зав.: Лівсейчук Ф. Вл.: Журавльова Марта-Дарья (м. Львів)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
12 ELVIS BLACK THUNDER
Родовід: UKC.UA.140426 Д.н.: 07.07.2013 Тавро/чіп: 48992 Окрас: чорний
Б.: APLAI (RSR 11/82786) М.: BELLA (RSR 13215)
Зав.: Вл.: Грицило-Олексій Олена (с. Миклашів, Львівської обл.)
Суки (female)
Клас ПРОМІЖНИЙ (INTERMEDIATE class)
14 NEYLA
Родовід: UKC.UA.141462 Д.н.: 21.01.2014 Тавро/чіп: 46711 Окрас: тигровий
Б.: MARSHAL GRAND FORD CANE (KOK.II-XXI-20584 ) М.: ARCADIA RAIN OF STARS (UKU.0040998)
Зав.: Терещак І. Вл.: Томашівська Наталія (м. Львів)
РІЗЕНШНАУЦЕР (RIZENSCHNAUZER)
Кобелі (male)
Клас ВЕТЕРАНИ (VETERAN class)
15 TAYLER
Родовід: UA.UKU.003093/06 Д.н.: 04.07.2005 Тавро/чіп: 13051982 Окрас: чорний
Б.: SAVALI DIPLOMAT (UA.UKU004067/02 ) М.: AVRORA NEV LEMAR (UKU.006189/03)
Зав.: Іванович Н. Вл.: Пітчук О. (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
16 HONDA IZ SANTINY
Родовід: UKC.UA.143044 Д.н.: 15.06.2014 Тавро/чіп: 41488 Окрас: чорний
Б.: GAMLET STRONG NATS (UKU.0038138) М.: GLAFIRA IZ LEGENDY O BORODACHAH (UKC.141332)
Зав.: Тарєєва Наталія Вл.: Новосад Світлана (м. Івано-Франківськ)
ЦВЕРГШНАУЦЕР (ZWERGSCHNAUZER)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
17 ИДРИС ИДЕЛЬ ДЕ РАДА
Родовід: UKC.141675 Д.н.: 16.06.2013 Тавро/чіп: 41488 Окрас: чорний з срібним
Б.: VLADIKA SERDSZA STIHOGO OMYTA (UKU.0035549) М.: ХЛОЯ (UKC.UA.111025)
Зав.: Федик Михайло Вл.: Чесновський Василь (м. Івано-Франківськ)
СЕНБЕРНАР (ST.BERNHARDHUND)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
18 ПОЛЛИ
Родовід: UKC.150832 Д.н.: 24.05.2014 Тавро/чіп: 41449 Окрас: рудо-білий
Б.: NAVILOTOSH ZHAN KLOD ZHANTAL (UKU.0029347) М.: ОДРИ (UKC.111573)
Зав.: Мосула Людмила Вл.: Джаман Ігор (м. Коломия, Івано-Франківської обл.)
СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ (SIBERIAN HUSKY)
Кобелі (male)
Клас ЦУЦЕНЯТА (PUPPY class)
19 NORD MAKSIMUS ZOLOTOY FOND AHTIM UA
Родовід: UKC.UA.147766 Д.н.: 10.07.2014 Тавро/чіп: 147766 Окрас: чорно-білий
Б.: X-TSEZAR (UKC.001607) М.: EL’ZAIZ SEVERNOY STAII (UKC.141791)
Зав.: Ахатова Наталія Вл.: Юхненко Роман (м. Коломия, Івано-Франківської обл.)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
20 ВИНЧЕСТЕР СНОУ ЛЕГЕНД
Родовід: UKC.143039 Д.н.: 17.03.2014 Тавро/чіп: 51574 Окрас: сірий
Б.: ХАРЛИ ИЗ СЕВЕРНОЙ СТАИ (UKC.132117) М.: ЛИКА ЛЬВОВСКОЕ АССОРТИ (UKC.130460)
Зав.: Гасюк Андрій Вл.: Попадинець Володимир (м. Тисмениця, Івано-Франківської обл.)
21 ЧЕРРИ
Щ/к: 13001258 (обмін ККУ) Д.н.: 12.02.2014 Тавро/чіп: Окрас: вовчий
Б.: ЦЕЙРОН ИЗ СЕВЕРНОЙ СТАИ М.: ЛЭСТА ИЗ СЕВЕРНОЙ СТАИ
Зав.: Вл.: Марчук К. (м. Калуш, Івано-Франківської обл.)
Суки (female)
Клас ЦУЦЕНЯТА (PUPPY class)
22 BELLA MAYA
Родовід: UKC.UA.151045 Д.н.: 22.09.2014 Тавро/чіп: 147513 Окрас: чорно-білий
Б.: ISTAVAN ARGENTO PLUVO ZOLOTOE OBLAKO (UKC.141415) М.: ARVEN BAGIRA (UKC.UA.131725)
Зав.: Ковальчук Олександр. Вл.: Юхненко Роман (м. Коломия, Івано-Франківської обл.)
23 ШЕЙНА
Родовід: UKC.150833 Д.н.: 10.08.2014 Тавро/чіп: 45460 Окрас: рудий
Б.: ORION BALTO (UKC.UA.121492) М.: РЕБЕКА С РАНЧО НАД ВИСЛОЙ (UKC.150240)
Зав.: Ласійчук О. Вл.: Вальнюк Ігор (м. Калуш, Івано-Франківської обл.)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
24 ВИКСИ
Родовід: UKC.143040 Д.н.: 16.04.2014 Тавро/чіп: 13001285 Окрас: сірий
Б.: ЦЕЙРОН ИЗ СЕВЕРНОЙ СТАИ (UKC.UA.008069) М.: ДИВНА КАЙЛА КАЙЛАС (UKC.141069)
Зав.: Трачук Л. Вл.: Колихалов Сергій (м. Івано-Франківськ)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
25 ERIKA ZVEZDNOE NEBO
Родовід: UKC.140812 Д.н.: 20.05.2013 Тавро/чіп: 643094100126701 Окрас: чорно-білий
Б.: AYSTI ILEAL KHARLI (CKOP 13153939) М.: ELLIS ZIMNYAYA SKAZKA (CKOP 13150786)
Зав.: Шевченко Світлана. Вл.: Дем’яник Леся. (м. Івано-Франківськ)
26 VALKYRIA FROM SECRET ISLAND
Родовід: UKC.141097 Д.н.: 05.06.2012 Тавро/чіп: 26755 Окрас: чорно-білий
Б.: GIBSON ESKIMOSKI DOMEK (PKR.V-16510) М.: SNOW NOSE ANAIT AFFINITY NAVASSA (UKC.UA.113053)
Зав.: Вдович Оксана Вл.: Турчин Ірина (м. Івано-Франківськ)
27 VIOLET FROM SECRET ISLAND
Родовід: UKC.141098 Д.н.: 05.06.2012 Тавро/чіп: 26754 Окрас: чорно-білий
Б.: GIBSON ESKIMOSKI DOMEK (PKR.V-16510) М.: SNOW NOSE ANAIT AFFINITY NAVASSA (UKC.UA.113053)
Зав.: Вдович Оксана Вл.: Стельмащук Іванна (м. Івано-Франківськ)
ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОРОДИ
28 КАСПЕР
Стать: кобель Д.н.: 28.02.14 Тавро/чіп: Окрас: чорно-білий
Зав.: Вл.: Король Дмитро (м. Івано-Франківськ)
САМОЇДСЬКА СОБАКА
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
29 НИКОЛА
Родовід: UKC.143041 Д.н.: 07.06.2014 Тавро/чіп: 146639 Окрас: білий
Б.: СПАЙК СЕВЕРНЫЙ ВЕТЕР (UKС.132074) М.: ЭЛИТА (UKC.131141)
Зав.: Томашевський Олександр Вл.: Витвицька Юлія (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
30 АЙЛА
Родовід: UKC.UA.142496 Д.н.: 15.09.2014 Тавро/чіп: Окрас: білий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Нестеренко І. (м. Дубно)
ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОРОДИ
31 ЭРИК
Стать: кобель Д.н.: 10.07.12 Тавро/чіп: Окрас: білий
Зав.: Вл.: Овчарук Ірина (м. Збараж, Тернопільської обл.)
АЛЯСКИНСЬКИЙ МАЛАМУТ (ALASKAN MALAMUTE)
Кобелі (male)
Клас МАЛЮКИ (BABY class)
32 CASSIUS KING OF WOLVES
Щ/к: 057-S1-14-0164-2 Д.н.: 17.01.2015 Тавро/чіп: 804099000004534 Окрас: вовчий
Б.: CREDO KING WOLF KRIMEAN KHAN М.: BRILLIANCE SHARM KINGWOLF
Зав.: Малевич Н. Вл.: (м. Івано-Франківськ)
ІІІ група
АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІТ БУЛЬТЕР’ЄР (AMERICAN PIT BULL TERRIER)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
33 LUI LA FROY RED DIAMOND
Родовід: UKC.UA.131153 Д.н.: 18.06.2012 Тавро/чіп: 48992 Окрас: чорно-білий
Б.: FLINT MORGAN DE GRASS RED DIAMOND (UKC.UA.002663R) М.: AISHA IRON GIRL (UKC.112806)
Зав.: Пантєєв Д. Вл.: Южакова Катерина (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас ПРОМІЖНИЙ (INTERMEDIATE class)
34 ШАНТЕЛЬ-ПИТ ПРАЙТ
Щ/к: ПП 1410-13 (обмін ККУ) Д.н.: 01.11.2013 Тавро/чіп: Окрас: білий з чорною головою і крапом
Б.: БРАЙТОН БИЧ-РЭД ПИТ ПРАЙТ М.: АРИОНА-БЛЭК РИТ ПРАЙТ
Зав.: Вл.: Ралло Наталія (м. Тернопіль)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
35 ГАБРИЕЛЛА ФАНТЕЗИ
Родовід: UKC.150753 Д.н.: 06.07.2012 Тавро/чіп: Окрас: тигровий з білим
Б.: ТАЙСОН ФАНТЕЗИ М.: ЭЛИТА ЧАРА ГОЛДЕН
Зав.: Вл.: Азарська Тетяна (м. Львів)
36 SVETLANA’S MILANA
Родовід: UKC.123197 Д.н.: 22.07.2011 Тавро/чіп: 26981 Окрас: червоний
Б.: РАЙДЕР УРОН ОСКАР (2542/11) М.: SVETLANA’S EVIL KIRANA (UKC.UA.008523R)
Зав.: Пружніна Світлана Вл.: Максимців Тарас (м. Івано-Франківськ)
ДЖЕК РАССЕЛ ТЕР’ЄР (JACK RUSSEL TERRIER)
Суки (female)
Клас ПРОМІЖНИЙ (INTERMEDIATE class)
37 БАРСЕЛОНА СМАРТ ДЖЕК ЮА
Щ/к: 141854 (обмін ККУ) Д.н.: 23.12.2013 Тавро/чіп: 141854 Окрас: біло-рудий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Сяткін Євгеній (м. Івано-Франківськ)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
38 ЗВЁЗДНАЯ ПРИНЦЕССА ЛЕЯ
Родовід: UKC.140269 Д.н.: 19.06.2013 Тавро/чіп: 54090 Окрас: біло-рудий
Б.: LAYT (UKC.UA.122346) М.: ДЖЕЙСИ ФАВОРИТ САН (UKC.131425)
Зав.: Шелупець А. Вл.: Брюккер Сабіна (м. Івано-Франківськ)
РОСІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ ТЕР’ЄР (RUSSIAN BLACK TERRIER)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
39 IMIDZH TER’ AVALON
Щ/к: 04X36C214 Д.н.: 17.05.2014 Тавро/чіп: 804098100077467 Окрас: чорний
Б.: PERVIY PAREN’ TER’AVALON М.: VYUGA IZ RUSSKOI DINASTII
Зав.: Любніцькая Е. Вл.:
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
40 KASHEREL’ TER’AVALON
Щ/к: 04X48C214 Д.н.: 07.06.2014 Тавро/чіп: 804090010819640 Окрас: чорний
Б.: FANTOM TER’AVALON М.: MOSKVA PERVOPRESTOLNAYA TER’AVALON
Зав.: Любніцькая Е. Вл.:
ФОКСТЕР’ЄР Г/Ш (FOX TERRIER SMOOTH)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
41 IWANO’S IMPRESS
Щ/к: 09B148/2 Д.н.: 06.06.2014 Тавро/чіп: 09B482 Окрас: біло-рудий
Б.: IWANO’S DON DELA VEGA М.: IWANO’S AVRORA
Зав.: Mattias Hoepfner Вл.: Скрипник Олександр
IV група
АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЕЛЬ (AMERICAN COCKER SPANIEL)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
42 АРАЙ
Родовід: UKC.143127 Д.н.: 16.06.2012 Тавро/чіп: Окрас: триколор
Б.: PRIME FOLLOW YOUR DREAM М.: МОЛЛИ ИЗ ДОМА ФЁДОРОВЫХ
Зав.: Вл.: Нікуліна Л. (м. Тернопіль)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
43 ШИПШИНКА
Родовід: UKC.142318 Д.н.: 09.02.2014 Тавро/чіп: 51545 Окрас: біло-рудий
Б.: STAR INLAY BREAKING RULES (UKU.0051016) М.: YANESSA LUCKY STAR (UKC.132678)
Зав.: Віслоцька Ліна Вл.: Король Стелла (м. Городенка, Івано-Франківської обл.)
БІГЛЬ (BEAGLЕ)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
44 ХАММЕР БИГЛЬ ХАУС
Родовід: UKC.140925 Д.н.: 03.04.2013 Тавро/чіп: 48917 Окрас: триколор
Б.: MAXEL OD TROCH TABIEL (UKU.0072698) М.: MADLEN LADA (UKC.UA.130603)
Зав.: Ярошевич Ігор Вл.: Ходак Мар’яна (м. Івано-Франківськ)
Суки (female)
Клас МАЛЮКИ (BABY class)
45 VISKI
Щ/к: 147930 Д.н.: 14.01.2015 Тавро/чіп: 147930 Окрас: триколор
Б.: VILLI (UKU.0146634) М.: DJOZEEFINA (UKC.140755)
Зав.: Мороз А. Вл.: Фішер-Дубляниця Тетяна (м. Коломия)
ЛАБРАДОР РЕТРІВЕР (LABRADOR RETRIEVER)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
46 ИМПЕРАТОР СИАМ
Родовід: UKC.122014 Д.н.: 15.11.2011 Тавро/чіп: 32760 Окрас: палевий
Б.: ЛЕКСУС ВЕСКИЙ АРГУМЕНТ (UA.UKU003169/06) М.: ASSOL’ VENТURESOME (UKU.0028487)
Зав.: Тихомирова В. Вл.: Кривенюк Євгеній (м. Івано-Франківськ)
Клас РОБОЧИЙ (WORKING class)
47 URY LOUDESTAR REY
Родовід: UKC.UA.130235 Д.н.: 09.08.2012 Тавро/чіп: Окрас: чорний
Б.: ШАХ М.: ШЕЙЛА ЛАУРА
Зав.: Вл.: Василів Д. (м. Хмельницький)
Клас ПЕРЕМОЖЦІ (WINNER class)
48 OZY
Родовід: Д.н.: 06.07.2011 Тавро/чіп: Окрас: палевий
Б.: SHAH М.: ADELIYA RED HANTER
Зав.: Вл.: Залевський Руслан (м. Хмельницький)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
49 РИАНА
Родовід: UKC.143042 Д.н.: 13.05.2014 Тавро/чіп: 41459 Окрас: чорний
Б.: БАДИ (UKС133219R) М.: БАФИ (UKC.133220R)
Зав.: Миронюк Софія Вл.: Бербенюк Віталій (м. Івано-Франківськ)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
50 DZHESSY
Родовід: UKC.UA.133188 Д.н.: 21.05.2013 Тавро/чіп: 34385 Окрас: чорний
Б.: ELDIZA ELVIS LIGA K-9 (UKС.111021) М.: CHESSY (UKC.110352)
Зав.: Напора Ігор Вл.: Осадець Микола (м. Коломия, Івано-Франківської обл.)
51 АЛЬМА ХЕППИ МИЛК
Родовід: UKC.140924 Д.н.: 03.12.2011 Тавро/чіп: А899 Окрас: палевий
Б.: ARAHIS (UKU.0125648) М.: ЕЛИСТА НИКА (313-01335/2010)
Зав.: Лесюк С. Вл.: Штеф’юк Тетяна (м. Чернівці)
РЕТРИВЕР ЗОЛОТИСТИЙ (GOLDEN RETRIEVER)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
52 KELAR
Родовід: UKC.UA.150853 Д.н.: 17.04.2014 Тавро/чіп: Окрас: золотистий
Б.: WAID IAR GOLDEN JOY UA М.: SANTA
Зав.: Вл.: Бондарчук Мар’яна (смт. Козова, Тернопільської обл.)
53 КЛАЙД
Родовід: UKC.150041 Д.н.: 17.04.2014 Тавро/чіп: Окрас: золотистий
Б.: WAID IAR GOLDEN JOY UA М.: SANTA
Зав.: Вл.: Вовчак Марта (м. Львів)
Клас РОБОЧИЙ (WORKING class)
54 WAID IAR GOLDEN JOY UA
Родовід: UKC.UA.121828 Д.н.: 15.11.2011 Тавро/чіп: Окрас: золотистий
Б.: FREDERIC VILIS М.: UTA BOHEMA ARTIC
Зав.: Вл.: Олієвський В’ячеслав (м. Тернопіль)
ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОРОДИ
55 РОЗА
Стать: сука Д.н.: 05.07.13 Тавро/чіп: Окрас: золотистий
Зав.: Вл.: Скоропляс Петро (с. Старий Вишнівець, Тернопільської обл.)
ТАКСА СТАНДАРТНА Г/Ш (DACHSHUND STANDART SMOOTH HAIRED)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
56 TAMERLAN OHOTNIK IREN GOLD STAR
Родовід: UKC.UA.143043 Д.н.: 16.01.2014 Тавро/чіп: 49037 Окрас: мармуровий
Б.: MIKKI MAUS IZ MRAMORNOGO DVORTSA (UKС.UA.111612) М.: IREN VERINO CHASTIY (UKC.UA.110406)
Зав.: Дроздова Ірина Вл.: Думись Оксана (м. Тисмениця, Івано-Франківської обл.)
V група
ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР’ЄР (YORKSHIRE TERRIER)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
57 ЛЕДИ БЛЭР
Родовід: UKC.121504 Д.н.: 27.12.2011 Тавро/чіп: 4352 Окрас: стандартний
Б.: НЬЮМАН ОЧАРОВАШКА (10/077) М.: ЯРКАЯ ВИШЕНКА ЛЕДИ (UA.AU.0248/07)
Зав.: Юркіна В. Вл.: Свистильницький В. (м. Івано-Франківськ)
Клас ЧЕМПІОНИ (CHAMPION class)
58 ЭМИЛИ
Родовід: UKC.112256 Д.н.: 12.04.2011 Тавро/чіп: Окрас: STD
Б.: FAN FAN TYUL’ PAN PAN FIERY М.: ОРХИДЕЯ АЛЕКС ТАЛИСМАН
Зав.: Вл.: Ралло Наталія (м. Тернопіль)
МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА (MALTESE)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
59 LEXUS
Щ/к: 047783 (обмін ККУ) Д.н.: 19.06.2014 Тавро/чіп: 47783 Окрас: білий
Б.: ЖОЗЕФ ВЕРСАЧИ М.: КАТРУСЯ
Зав.: Яременко Людмила Вл.: Грицило-Олексій Олена (с. Миклашів, Львівської обл.)
ПУДЕЛЬ КАРЛИКОВИЙ (MINIATURE POODLES)
Суки (female)
Клас ПЕРЕМОЖЦІ (WINNER class)
60 ПАНЕТТИ ПАТРИЦИЯСЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
Родовід: UKC.132564 Д.н.: 12.07.2011 Тавро/чіп: Окрас: абрикосовий
Б.: ЗОЛОТОЕ СЧАСТЬЕ МАРИК М.: РАДОСТЬ ОЛИВИЯ ЛЁЛЯ
Зав.: Вл.: Титорчук Любов (м. Львів)
ПУДЕЛЬ ТОЙ (TOY POODLES)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
61 ВЕСЁЛЫЙ КАПИТОШКА СЕРЕБРЯНАЯ РАДОСТЬ
Родовід: UKC.UA.142554 Д.н.: 25.05.2014 Тавро/чіп: Окрас: абрикосовий
Б.: ЯРКИЙ БЛОНДИН ОЧАРОВАНИЕ ДОМА РОМАНОВЫХ М.: ВИКТОРИЯ
Зав.: Вл.: Титорчук Любов (м. Львів)
ЦВЕРГПІНЧЕР (ZWERGPINSCHER)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
62 FAVORIT IZ KNYAZH’EGO RAYA
Родовід: UKC.UA.140926 Д.н.: 11.02.2013 Тавро/чіп: 36763 Окрас: чорно-підпалий
Б.: ASTALANTE VINSENT (UKU.0026974) М.: HITRINKA DASHA IZ KNYAZH’EGO RAYA (UKC.UA.007607)
Зав.: Борисенко Тетяна Вл.: Близнюк Христина (м. Косів, Івано-Франківської обл.)
ШАР ПЕЙ (SHAR PEI)
Кобелі (male)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
63 ТИМАТИ ОСКАР ЦВЕТОК САКУРЫ
Щ/к: 51407 (обмін ККУ) Д.н.: 03.07.2013 Тавро/чіп: Окрас: рудий
Б.: М.:
Зав.: Вл.: Росипко Лідія (м. Збараж, Тернопільської обл.)
Суки (female)
Клас ЧЕМПІОНИ (CHAMPION class)
64 VIKTORIYA KISS LA DIVA
Родовід: UKC.UA.120930 Д.н.: 10.10.2011 Тавро/чіп: 32685 Окрас: REE
Б.: GENRIH (UKU0066373) М.: UL’ZANA FREYDA (UKC.UA.006562)
Зав.: Мокренко Олена Вл.: Кордонська Марія (м. Київ)
ЧАУ-ЧАУ (CHOW CHOW)
Суки (female)
Клас ПРОМІЖНИЙ (INTERMEDIATE class)
65 UINSLY
Родовід: UKC.141337 Д.н.: 11.11.2013 Тавро/чіп: Окрас: рудий
Б.: BOBBY М.: AGASHA
Зав.: Вл.: Агапеєв Сергій (м. Тернопіль)
ЧИХУАХУА (CHIHUAHUА)
Кобелі (male)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
66 JARDEN
Родовід: UKC.UA.141996 Д.н.: 11.06.2014 Тавро/чіп: 144928 Окрас: blue-white
Б.: MACHO (UKС.121871 BCU 218-003082) М.: DIKSY DONNA (UKC.112521)
Зав.: Волошенко С. Вл.: Олійник Наталія (м. Луцьк)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
67 YARKAYA LEDY MAGIYA LUBVY UA
Родовід: UKC.UA.131894 Д.н.: 09.10.2012 Тавро/чіп: 42034 Окрас: триколор
Б.: OCHAROVATELNIY MALISH (UKС.120534) М.: SHANEL SNEZNAYA KRASAVITSA (UKC.008336)
Зав.: Іваниця Людмила Вл.: Демчина Надія (м. Львів)
ЧИХУАХУА Д/Ш (CHIHUAHUА)
Суки (female)
Клас ВІДКРИТИЙ (OPEN class)
68 UNITY BELLA
Родовід: UKC.UA.140811 Д.н.: 01.07.2013 Тавро/чіп: 6468 Окрас: біло-кремовий
Б.: ALGELIOS ARKTUR (RKF 2779729) М.: DZHANA (UKC.123413)
Зав.: Іваниця Людмила Вл.: В’язеленко Галина (м. Івано-Франківськ)
ШПІЦ СЕРЕДНІЙ (MITTELSPITZ)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
69 ЯСМИН СОЛНЕЧНЫЙ ЛОРИ
Родовід: UKC.150530 Д.н.: 05.12.2013 Тавро/чіп: 804018000000610 Окрас: білий
Б.: ASTERIKS BELY MEDVEZHONOK (RKF 2040694) М.: MALAHOVSKIY VOLKODAV SENDI
(RKF 1984755)
Зав.: Столярова М. Вл.: Кучірка Любов (м. Бурштин, Івано-Франківської обл.)
ШПІЦ МІНІАТЮРНИЙ (MINIATURE SPITZ)
Суки (female)
Клас ЮНІОРИ (JUNIOR class)
70 БЕРТА САЛЛИ ДЖО
Родовід: UKC.150831 Д.н.: 21.06.2014 Тавро/чіп: 804098100077051 Окрас: соболиний
Б.: ЗЕТДЖОН МИЛАЯ КРОХА ТРОН (441-00030/2010) М.: BETTY (UKU.0112326)
Зав.: Столярова М. Вл.: Кучірка Любов (м. Бурштин, Івано-Франківської обл.)
ШПІЦ ПОМЕРАНСЬКИЙ (POMERANIAN)
Кобелі (male)
Клас ПРОМІЖНИЙ (INTERMEDIATE class)
71 MONTE CRISTO IZ BLAGORODNOY SEMEYKI
Родовід: UKU.0173070 Д.н.: 02.07.2013 Тавро/чіп: 01L8013 Окрас: абрикосовий
Б.: NELSON SKY DANCER FROM MADAM SVETLANA (UKU.0023103) М.: ZHAKLIN IZ BLAGORODNOY SEMEYKI (UKU.0103807)
Зав.: Пузенко М. Вл.: Семак Анжеліка (м. Івано-Франківськ)
КОНКУРС “ЮНИЙ ХЕНДЛЕР”
ВИСЛОЦЬКА ЛІНА (м. Тернопіль) Американський кокер спаніель BLACK LEWEL OF THE SHOW
АНАСТАСІЯ (м. Івано-Франківськ) Лабрадор ретрівер ИМПЕРАТОР СИАМ